Львівський пластун виступив в ООН з промовою про порушення Росією прав людини


2 жовтня цьогорічні молодіжні делегати України в ООН Наргис Мохд та  Роман Тимоцко  виголосили свої промови в Нью-Йорку та розпочали роботу в Третьому комітеті Генеральної асамблеї (соціальні та гуманітарні питання + питання культури).

Як інформує прес-центр Пласту, у своїй промові 21-річний пластун Роман Тимоцко розповів історію 19-річного Андрія Ейдера, який провів 286 днів у російському полоні після захоплення українських суден у Керченській протоці. Замість того, щоб присвячувати свої таланти розвитку України, він як і багато інших молодих українців пожертвував своїми життєвими планами заради безпеки нашої держави.

“Історія Андрія, який, на щастя, нещодавно повернувся в Україну з полону, нагадує нам, що багато українців досі незаконно ув’язнені. А мільйони піддаються жахливим порушенням прав людини Росією в тимчасово окупованих українських територіях – Криму та частині Донбасу” – зазначив Роман у своєму виступі.

Пишаємось цією важливою місією Романа: поширення позиції української молоді до світової спільноти. Також знаємо, що пластовий герб-лілея на його піджаку є не випадковістю, а важливим нагадуванням зберігати пластові цінності, де б він не був, – йдеться в повідомленні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *