Мова має значення: #KyivNotKiev. Відтепер офіційно в США та в міжнародному вжитку!


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

На Facebook-сторінці Посольства України в США повідомили, що Рада США з географічних назв розглянула звернення Посла України в США Валерія Чалого та одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv» у міжнародній базі.

Щиро дякуємо Міністерству закордонних справ України!

Нагадаємо, 2 жовтня 2018 року МЗС України розпочало онлайн кампанію #CorrectUA, в рамках якої зверталися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста Київ (#KyivNotKiev).

Зазначається, що позиція, висловлена Послом, була також підтрима зверненням членів Українського Кокусу Конгресу США, а також Українським Конгресовим Комітетом Америки. Відповідні зміни до офіційних баз Ради США з географічних назв будуть внесені 17 червня.

Це рішення є надзвичайно важливим та дає поштовх, щоб виправити офіційну назву столиці України і поза межами США, зокрема на міжнародних рейсах та в іноземних аеропортах у всьому світі, адже міжнародні організації, включаючи Міжнародну асоціацію авіаційного транспорту (IATA), посилаються саме на офіційні назви з бази Ради з географічних назв США, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо наші маленькі перемоги щодо виправлення назви української столиці у світі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *