КОЛОМОЙСЬКИЙ ПРЯМО ПОГРОЖУВАВ ЕКСГОЛОВІ НБУ ВАЛЕРІЇ ГОНТАРЕВІЙ: матеріали Високого суду Лондона


Минулого тижня юристи “ПриватБанку” надали суду документальні докази, зазначили у виданні.

Журналісти розповіли, що колишній власник “ПриватБанку” Ігор Коломойський прямо погрожував ексголові НБУ Валерії Гонтаревій та її заступниці Катерині Рожковій. Про це повідомляє 5 канал з посиланням на “NV Бізнес” і матеріали засідання Високого суду Лондона.

“У 2014-2016 роках мало хто б міг подумати, що проти впливового на той момент українського олігарха Коломойського може бути порушено судову справу. Проте зараз проти колишніх власників “ПриватБанку” Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова триває слухання у Високому суді Лондона. Їх звинувачують у привласненні мільярдів доларів, які були виведені з “ПриватБанку” завдяки заплутаним схемам”, – мовиться у виданні.

Як повідомило “NV Бізнес” добре поінформоване джерело в фінансових колах: “Минулого тижня юристи “ПриватБанку” у Високому суді Лондона надали суду документальні докази щодо можливих погроз Ігоря Коломойського на адресу керівників НБУ. Зокрема, на адресу тодішньої його очільниці Валерії Гонтаревої та її першої заступниці Катерини Рожкової”.

“Нагадаємо, позиція керівництва НБУ, яке відмовилося “закривати” очі на проблеми та зловживання в “ПриватБанку”, призвела врешті-решт до націоналізації фінустанови 2016 року”, – розповіли в повідомленні.

Читайте також:

Травень 2019 го. Коломойський повертається до влади і керування процесами.

Ігор Коломойський закликав уряд України оголосити дефолт за прикладом Греції та Аргентини, які свого часу відмовилися повертати кредити МВФ. Валютний ринок заколошматило.

Інвестори насторожилися і дійсно почали розглядати можливість такого сценарію, а значить, закладати її в ризики. 

Легендарний хор імені Верьовки заробив гонорар і сором на все життя.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “КОЛОМОЙСЬКИЙ ПРЯМО ПОГРОЖУВАВ ЕКСГОЛОВІ НБУ ВАЛЕРІЇ ГОНТАРЕВІЙ: матеріали Високого суду Лондона

  1. поки зеленській при владі, коломойському і подільникам нічого не загрожує… Загрози і ризики є для Гонтаревої, та Порошенко, бо це саме вони труханули цю мафію… але ж і коломойський з “г+ г” та компанією від путіна змогли розвинути у 73% українців ненависть до Порошенко і Гонтаревої… Нерозбірливі в зароблянні грошей (або краще бабла від коломойського) хор імені Верьовки зганьбився на довгі роки, будуть знать як пахнуть гроші після жопи коломойського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *