Хто керує судилищем над бойовим Генералом Марченком – документи


Олександр Ружанський нагадав суспільству про того, хто керує судилищем над Генералом Марченком – це Артем Бугаєц. Про афери Бугайця з квартирами Ружанський повідомляв ще 31 жовтня 2018 року. Джерело: Еnigma.


Я не дуже знайомий з обставинами кримінального провадження відносно Генерала Марченка. Хоча, з доступної широкому загалу інформації, на сьогодні, його вина у скоєнні якихось злочинів виглядає доволі сумнівною.

Втім, я дуже добре знаю, хто керує розслідуванням цього провадження.

А керує ним широко відомий у вузьких прокурорських та сбушних колах прокурорський аферист, в тому числі, аферист прокурорсько-квартирний, колишній військовий прокурор Харківського гарнізону, Артемка Бугаєц, який зараз працює начальником 3-го управління організації досудових розслідувань (військові злочини) Державного бюро розслідувань. Саме це управління і розслідує справу Марченка.

Добре я його знаю, тому, що я особисто робив розлоге журналістське розслідування відносно особи прокурора Бугайця і його афери з незаконного отримання службової квартири з ціллю її подальшого привласнення.

Це розслідування я опублікував ще 31 жовтня минулого року. Ось воно.

Якщо коротко, зміст цього розслідування такий:

  • Артем Бугаєц має за собою негативний шлейф ще з 2014 року, коли після Революції Гідності обурені жителі Новосанжарського району Полтавської області в якому Бугаєць працював районним прокурором, вимагали його відставки та люстрації. Жителі району стверджували, що робота прокурора супроводжувалася протизаконними діями, в тому числі, відсутністю реакції на численні заяви населення про злочини. 
  • Артем Бугаєц на посаді військового прокурора Харківського гарнізона, за свідченням своїх підлеглих, “продавав” кримінальні провадження і був причетний до розкрадання грошей – речових доказів по справах своєї прокуратури. Скандал зам’яли, але Артемка таки спіймав  дисциплінарне стягнення від Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів № 354дп-17:
  • Причому, головним його захисником при розборці польотів на комісії був його ліпший дружбан, теж прокурорський аферист, правда, ще більшого рівня, Костя Кулик.
  • Артем Бугаєц, вже працюючи підлеглим Кулика (разом з яким він, до речі, фальсифікував справу проти Михайла Саакашвілі) десь проїпав нагородну (за що???)  бойову зброю – пістолет Стєчкіна.
  • Правда, Артемка, накрутив муйні, що пістоль в нього вкрали з квартири і всі це схавали. 
  • Власне, цю квартиру в центрі Харкова Артем Бугаєц отримав у якості службової за допомогою підроблених документів, що я і довів своїм розслідуванням.

Але, найпрекрасніше те, що у цьому своєму розслідуванні я зауважував і звертався до правоохоронних органів,  що незаконне отримання службової квартири Бугайцем спрямоване на подальше її виведення з числа службових і приватизацію. Тобто,на її привласнення. Причому, вся ця махінація Бугайця  відбувалася за підтримки Сергія Пашинського (тадам!), який на той час очолював комітет Верховної ради з національної безпеки і оборони України.

(Уявляю, як Пашинський зараз кусає собі лікті у СІЗО, куди його запроторила ДБР в яку він напхав купу своїх людей. :))

Нагадаю, що публікація ця була 31 жовтня минулого року. І яка реакція від НАБУ і ГПУ була до цього часу? І ніяка. Повна тиша, незважаючи на те, що це моє розслідування містило беззаперечні докази квартирної афери Бугайця і мало тисячі переглядів. 

Так ось, продовжуючи про найпрекрасніше.  Поки НАБУ, ГПУ і, власне ДБР зі своїми трубочистами, ховали голови у піску відносно шахрайств Бугайця з квартирою, той таки вивів її з числа службових про що я отримав фотокопії відповідних документів, які є в Харківській міській раді. Ось вони:

Коротше. Згідно рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.04.2019 №294, сім’я Артема Бугайця визнана наймачем житлового приміщення, яке виключено з числа службових за адресою м. Харків, вул. Велика Панасівська 76-в, кв. 40.

Тобто, все відбулося, як я і попереджав 

Ремарка до цього рішення. Воно якось скромно повідомляє, що ця квартира має житлову площу всього 45 м.кв.  Ну, не дуже велика площа для сім’ї з 4 осіб, правда? Але, чому замовчується той факт, що загальна площа вкраденої Бугайцем у Держави квартири складає 91 м.кв.? Бо вартість квартир завжди вираховується з їх загальної площі. Бугайця квартирка обійшлася платникам податків у 1 070 000 (один мільйон сімдесят п’ять тисяч) гривень! І де такі пропорції в житлових будинках, ще й нових, за якими у квартирі житлова площа менша за іншу? 

І ось, на підставі цих нових даних, до НАБУ була направлена заява про вчинення Артемом Бугайцем злочину,, який отримав вже закінчений вигляд. 

Як думаєте, що зробили підлеглі Ситника, скоріш за все, не  без його відома? Правильно. В НАБУ не побачили складу жодного, в тому числі, службового злочину в діях Бугайця й у реєстрації кримінального провадження відмовили. До речі, в черговий раз порушивши приписи ст. 214 КПК України.

Залишається тільки додати, що коштовну  квартиру в центрі Харкова Бугаєц отримав від Міністерства оборони України прослуживши умовним військовим (бо, який, нах, військовий прокурор, власне, справжній  військовий?) лише півтора роки суцільних службових зашкварів. 

Це при тому, що справжні військові, з бойовим досвідом на війні, з  бойовими пораненнями і каліцтвами, в абсолютній більшості, навіть мріяти не можуть про таку дбайливість з боку Держави. 

Але, треба розуміти, що у цієї недолугої і корумпованої Держави є прізвища. І одно з них – Артем Бугаєц.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *