GENERAL здійснив повторний рейс з турецькими будівельними сумішами в окупований Севастополь


GENERAL здійснив повторний рейс з Бартину в окупований Севастополь, знов доставив цементні та гіпсові суміші виробництва турецьких компаній, які займаються бізнесом і на українському ринку. Вважаємо, що матеріали журналістів SeaKrime мають бути використані державними органами України для введення санкцій щодо порушників.

В статті від 17 травня 2020 журналісти SeaKrime повідомляли, що порушник GENERAL (IMO: 7218400, MMSI: 468402000, Call Sign: YKRX, Flag: Syria [SY]) доставив турецькі будівельні суміші з Бартину в Камишову бухту закритого порту Севастополь, встановили агента, перевізника, власників вантажу, довели, що ці самі суміші продаються і в Україні.

В липні GENERAL провів ще один рейс, аналогічний тому, що був в травні.

16.07.2020 GENERAL прийшов в порт Бартин (Туреччина) і став на завантаження 2500 тонн сухих будівельних гіпсових сумішей в слінг-бегах.

20.07.2020 завантажене судно GENERAL вийшло з порту Бартин.

GENERAL було заведено в Камишову бухту 21.07.2020 після 17 години вечора. Судно розвантажувалось до 26.07.2020 і вийшло з Камишової бухти вдень, біля 16 години. AIS порушника було вимкнено весь час перебування в закритому кримському порту.

GENERAL направився навколо Кримського півострова на схід і наразі стоїть на т.зв. “сірій” перевалці, яка розташована в Чорному морі на виході з Керченської протоки.

Ми вже детально описували всіх учасників контрабандної схеми з перевезення турецьких будівельних сумішей в окупований Севастополь, тому повторятися не будемо.

Всупереч введенню в дію Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати Туреччини, яким заборонено торгівельне морське сполучення з окупованим Кримом, здійснюється постачання турецької продукції в закриті кримські порти. Турецькі компанії, що виробляють гіпсові будівельні суміші, доставлені порушником GENERAL в захоплений російськими загарбниками Севастополь, займаються бізнесом також і на українському ринку. Вважаємо, що матеріали даного розслідування проєкту SeaKrime можуть бути використані українськими державними органами для введення санкцій щодо порушників.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *