GENERAL здійснив повторний рейс з турецькими будівельними сумішами в окупований Севастополь


GENERAL здійснив повторний рейс з Бартину в окупований Севастополь, знов доставив цементні та гіпсові суміші виробництва турецьких компаній, які займаються бізнесом і на українському ринку. Вважаємо, що матеріали журналістів SeaKrime мають бути використані державними органами України для введення санкцій щодо порушників.

В статті від 17 травня 2020 журналісти SeaKrime повідомляли, що порушник GENERAL (IMO: 7218400, MMSI: 468402000, Call Sign: YKRX, Flag: Syria [SY]) доставив турецькі будівельні суміші з Бартину в Камишову бухту закритого порту Севастополь, встановили агента, перевізника, власників вантажу, довели, що ці самі суміші продаються і в Україні.

В липні GENERAL провів ще один рейс, аналогічний тому, що був в травні.

16.07.2020 GENERAL прийшов в порт Бартин (Туреччина) і став на завантаження 2500 тонн сухих будівельних гіпсових сумішей в слінг-бегах.

20.07.2020 завантажене судно GENERAL вийшло з порту Бартин.

GENERAL було заведено в Камишову бухту 21.07.2020 після 17 години вечора. Судно розвантажувалось до 26.07.2020 і вийшло з Камишової бухти вдень, біля 16 години. AIS порушника було вимкнено весь час перебування в закритому кримському порту.

GENERAL направився навколо Кримського півострова на схід і наразі стоїть на т.зв. “сірій” перевалці, яка розташована в Чорному морі на виході з Керченської протоки.

Ми вже детально описували всіх учасників контрабандної схеми з перевезення турецьких будівельних сумішей в окупований Севастополь, тому повторятися не будемо.

Всупереч введенню в дію Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати Туреччини, яким заборонено торгівельне морське сполучення з окупованим Кримом, здійснюється постачання турецької продукції в закриті кримські порти. Турецькі компанії, що виробляють гіпсові будівельні суміші, доставлені порушником GENERAL в захоплений російськими загарбниками Севастополь, займаються бізнесом також і на українському ринку. Вважаємо, що матеріали даного розслідування проєкту SeaKrime можуть бути використані українськими державними органами для введення санкцій щодо порушників.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *