28 липня – День пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира Святославича. Також в Україні сьогодні відзначають День Володимира, присвячений великому київському князю. З чим ми щиро вітаємо Володимирів!
В імені Володимир зашита велика сила і міць, літопис імені заглиблюється у найвіддаленіші куточки історії, ім’я Володимир увібрало в себе всю славу і могутність його носіїв – історичних постатей.
Однак лише ті Володимири, які співпадають по духу і величі душі з рівноапостольним князем Київським Володимиром Святославовичем, отримують від нього силу, могутність і допомогу. Владіміри же випадають з цієї кагорти, і ось чому.
Завдяки імені Володимир, а саме з прикладів написання його на древніх фресках, ми дізнались, що уже тисячу років тому Київ розмовляв українською. Прикладами суто українських граматичних ознак графіті є написання імені у вигляді: Володимир, а не Владімір.
На росії традиційно сьогодні знову шабаш. Вурдалаки святкують величну подію і шанують визначну постать Великого Київського князя, тим самим просяться прийняти їх назад до київського престолу. Нах, нах.
Московити – найбільші крадії чужої історії від створення світу, забуваються, що Володимир Великий, якого вони ліплять до своєї бурятської пики, а він у них не тримається, використовував особистий знак «тризуб», що став у ХХ столітті гербом України.
То ж слава древньому Києву – серці Русі. Слава Україні – правонаступниці і гідній берегині великої історії.
І зі святом Володимирів, достойних нащадків великого князя Київського.
Довідка: Володимира називали — Великий, Святий, Хреститель, Красне-Сонечко тощо.
- Встановив Київську митрополію Константинопольського патріархату.
- Розширив межі столиці Києва.
- Збудував Десятинну церкву.
- Першим із руських князів розпочав карбувати власну золоту монету.
- Заснував Володимир, Переяслав та інші міста.
- Канонізований Католицькою і Православною церквами як рівноапостольний святий. Національний герой України.