Фішечки від Миротворця


Фішечка №1

Для тих, хто прориватиметься на наш сайт з країни-агресора (рф), він незабаром виглядатиме для них так, як показано на цьому малюнку. Хай в них очі повилазять.

Миротворець для московітів

Фішечка №2

З цією фішечкою ми об’їздили майже всю лінію розмежування і рекомендуємо її використовувати в першу чергу там. Це “полегшана” lite-версія сайту Миротворець, яка не потребує значних ресурсів мобільних пристроїв і стабільно та швидко працює в умовах “слабкого” інтернету. Рекомендуємо нашим правоохоронцям користуватися саме цією lite-версією замість мобільного додатку.
Lite-версія адаптовата для використання на всіх типах мобільних телефонів та планшетів.
Для тих, хто не може жити і працювати без Миротворця, передбачена інша фішечка з розширеними можливостями. Але це лише для обраних.
http://lite.myrotvorets.center

Lite_версія сайту Миротворець

Фішечка №3

Як налаштувати браузер CHROME на Миротворець?
Ця фішечка дозволяє тим, хто постійно користується у своїй діяльності Миротворцем “пробивати” у Чистилищі без обов’язкового заходу на наш сайт. Достатньо правильно налагодити свій браузер.
Як правильно налаштувати браузер CHROME для роботи з Чистилищем дивіться у відео нижче.

Як налаштувати браузер CHROME на Миротворець

Фішечка №4

Як налаштувати браузер FIREFOX на Миротворець?
Ця фішечка дозволяє тим, хто постійно користується у своїй діяльності Миротворцем “пробивати” у Чистилищі без обов’язкового заходу на наш сайт. Достатньо правильно налагодити свій браузер.
Як правильно налаштувати браузер FIREFOX для роботи з Чистилищем дивіться у відео нижче.

Як налаштувати браузер FireFox на Миротворець

Фішечка №5

Ще одна цікава можливість отримати результати пошуку по Чистилищу без заходу на сайт Миротворець. На прикладі браузера Firefox показуємо, як це можна зробити. Достатньо просто один раз налаштувати браузер і потім насолоджуватись роботою. 🙂

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *