В Україні створюють повітряну платформу для крилатої ракети “Нептун”


Модернізація, ремонт літаків та створення повітряної платформи для крилатої ракети «Нептун» — пріоритети Одеського авіаційного заводу.

На цьому наголосив Міністр оборони України Степан Полторак, перебуваючи з робочим візитом на Одеському авіаційному заводі Державного концерну «Укроборонпром», повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Степан Полторак повідомив, що на цей рік в рамках державного оборонного замовлення Міністерством оборони передбачено фінансовий ресурс для Одеського авіазаводу близько трьохсот млн грн.

Міністр оборони зазначив, що наразі визначено три основні напрямки, над якими працює персонал Одеського авіазаводу.

  • Модернізація, ремонт літаків Л-39, що дає можливість якісніше готувати наших майбутніх льотчиків і тих військовослужбовців, які приходять на перепідготовку, а також значно мінімізувати витрати на підготовку льотного складу Збройних Сил.
  • Модернізація розвідувального літака Су-24МР, що дасть можливість чітко здійснювати управління Повітряних Сил в ході ведення бойових дій, підвищить їхню ефективність, а також дозволить отримувати інформацію для прийняття рішення керівником ведення бойових дій в онлайн-режимі.
  • Створення повітряної платформи для використання корабельної крилатої ракети «Нептун».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.