FINIKIA вийшла з окупованого Севастополя з вантажом металобрухту


FINIKIA завантажила 4800 тонн металобрухту в Севастополі й покинула окупований Крим 23.06.2021. В попередньому рейсі судно доставляло металобрухт з російського порту Новоросійськ в Туреччину. Велика ймовірність, що зараз порушник планує доставити вантаж теж в турецький порт, що протирічить Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати Турецької республіки, яким заборонено морське сполучення між Туреччиною та окупований Кримом.

Судно FINIKIA (IMO: 9385233, MMSI: 468395000, Позивний: YKRO, Прапор: Syria [SY]) прийшла в баласті в окупований Севастополь 16 червня 2021, що було зафіксовано журналістами SeaKrime в матеріалі від 17.06.2021.

Судно було ошвартовано до причалу №210 Камишової бухти і ввечері 16 червня в порту вже приступили до завантаження металобрухту. Завантаження було завершено вранці 23 червня і ввечері FINIKIA вийшла з окупованого Севастополя з вантажом 4800 тонн металобрухту.

Весь час перебування в окупованому Криму FINIKIA перебувала поза зв’язком в АІС.

В попередньому рейсі FINIKIA доставила металобрухт з Новоросійська в турецький порт PENDIK.

FINIKIA завантажила 4800 тонн металобрухту в Севастополі й покинула окупований Крим 23.06.2021. В попередньому рейсі судно доставляло металобрухт з російського порту Новоросійськ в Туреччину. Велика ймовірність, що зараз порушник планує доставити вантаж теж в турецький порт.

Нагадуємо, що в Турецькій республіці діє Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати, яким заборонено морське сполучення між Туреччиною та окупований Кримом.

Оновлення

FINIKIA увімкнула AIS близько 11ї години за київським часом 24.06.2021, судно в цей час перебувало на неконтрольованій перевалці в нейтральних водах Чорного моря, відомої як “Тортуга”. Порушник вказує порт призначення Хереке (Туреччина).

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *