Росія наполегливо просить США відмовитися від участі у навчаннях Sea Breeze-2021


Посольство Росії в Вашингтоні наполегливо просить США відмовитися від проведення спільних з Україною військових навчань Sea Breeze-2021 у Чорному морі.

Про це російське дипвідомство написало у Twitter.

“Масштабність і явно агресивний характер навчань “Sea Breeze” ніяк не відповідають реальним завданням безпеки у Чорноморському регіоні. Підвищують ризики ненавмисних інцидентів. Заохочують мілітаристські настрої в Києві.

Наполегливо закликаємо США та їхніх союзників відмовитися від відпрацювання військових дій на Чорному морі”.

Навчання ще не почались, а на Росії вже нервують. І вже встигли спровокувати обіцяний ними же інцидент.

Так, 23.06.2021 року російські джерела повідомили, що військові РФ здійснили попереджувальні постріли у бік міноносця Defender Королівських військово-морських сил Британії у Чорному морі, заявивши, що він, ніби то, зайшов до територіальних вод Російської Федерації. Тому російський винищувач скинув кілька бомб на шляху просування Defenderа. Однак Міністерство оборони Великої Британії одразу ж виступило із запереченням цього, а також зазначило, що британський корабель цілком на законних підставах просувався українськими територіальними водами.

Тим часом підготовка до наймасштабніших від 1997 року навчань триває.

Шостий флот ВМС США офіційно оголосив про участь у спільному українсько-американському щорічному навчанні Сі Бриз 2021. Навчання Sea Breeze-2021 підвищують сумісність, посилюють морську безпеку та забезпечують мир у регіоні. Цьогорічні навчання Сі Бріз мають найбільшу кількість країн-учасниць в історії навчань, – повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

Цього року у Sea Breeze візьме участь рекордна кількість країн.

  • 32 країни з 6 континентів
  • 3 000 військових
  • 30 кораблі
  • 30 літаків
  • 18 команд спеціальних операцій та дайвінгу

Росія не вперше вдається до провокацій і завжди пильно стежить за нашими навчаннями. Так, 30-31 серпня 2019 року на державному випробувальному полігоні Збройних Сил України «Алібей» в Одеській області проходили чергові ракетні стрільби. У свою чергу, до чергових ракетних стрільб України Росія підготувала провокацію з метою ускладнення чергового етапу випробувань вітчизняних ракетних комплексів.

УКРАЇНА ПЕРЕКРИЛА НЕБО НАД МОРЕМ ДЛЯ РАКЕТНИХ СТРІЛЬБ. РОСІЯ ПІДГОТУВАЛА ПРОВОКАЦІЮ, ПЕРЕКРИВШИ ПРИЛЕГЛИЙ ДО ЗАКРИТОГО ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ РАЙОН У МОРІ

Нагадаємо, «СІ БРИЗ-2019» – УСІ ЗАВДАННЯ ВИКОНАНО: ПРОЩАЛЬНЕ СПІЛЬНЕ МАНЕВРУВАННЯ КОРАБЛІВ

Наступного 2020 року під час навчань теж не обійшлось без інцидентів.

«СІ БРИЗ-2020» ВРАЖАЄ, А АГРЕСОР НЕДОЛУГО ПРОСИТЬ ІНОЗЕМНІ КОРАБЛІ ТРИМАТИСЬ ПОДАЛІ

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *