FINIKIA: прямий рейс в окупований Севастополь з Туреччини


Всупереч Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати Турецької республіки, яким заборонено морське сполучення між турецькими й закритими кримськими портами, сирійське судно FINIKIA прийшло на завантаження металобрухтом в окупований Севастополь з турецького порту PENDIK.

Судно FINIKIA (IMO: 9385233, MMSI: 468395000, Позивний: YKRO, Прапор: Syria [SY]) доставило партію металобрухту в турецький порт PENDIK в Мармуровому морі з російського порту Новоросійськ. На розвантаження металобрухту судно FINIKIA прибуло в порт PENDIK 7 червня 2021.

14 червня FINIKIA вийшла з порту PENDIK і направилась в Босфор.

FINIKIA пройшла Босфор 15.06.2021, після цього судновий транспондер було вимкнено і судно направилось до узбережжя окупованого Криму.

Вранці 16.06.2021 FINIKIA була помічена в Севастополі, судно очікувало дозволу на заходження в Камишову бухту.

Близько опівдні 16.06.2021 FINIKIA зайшла в Камишову бухту та ошвартовалась до причалу №210 для завантаження металобрухтом.

Власник вантажу компанія “Альянс-Юг“, зареєстрована за адресою 344065, Ростовская область, город Ростов-на-Дону, Троллейбусная улица, дом 24/2в, офис 912.

Директор та засновник компанії Смага Николай Александрович також є директором алуштінського ЖЕК.

Агентом в порту є компанія “Шатл-Транс“, зареєстровану в Ялті за окупантським законом, засновник і директор Андрій Боінчан (в Чистилище).

На FINIKIA заплановано завантаження 5000 тонн металобрухту.

Отже, FINIKIA своїм рейсом з PENDIK-Sevastopol порушила не тільки Державний кордон України, але й заборону турецької влади на прямі рейси в окупований Крим. Вважаємо, що за цим фактом має бути здійснено реагування компетентними органами України.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *