ERKE: прихід в окупований порт Керч із Зонгулдаку (Туреччина)


Продовжується незаконне постачання турецьких товарів на територію окупованої АР Крим. Ro-Ro судно ERKE знов доставило 370 тон вантажу до Керченського морського торгового порту.

Судно-паром ERKE (IMO: 7014581) здійснює регулярні рейси з турецького порту Зонгулдак до закритого Україною порту Керч. Документи контрабандісти оформлюють через порт Кавказ, хоч там і не відбуваються постановка до причалу й вантажні операції. Документи мають відображати реальність, а не вводити в оману владу та громадськість, тобто ці папірці, оформлені в порту країни-агресора, є фейковими.

В системі реєстрації судозаходів в порти країни-агресора позначені лише 2 судозаходи в порт Кавказ, а волонтери Центра Миротворець мають вже 5 статей про цього порушника.

ERKE вийшло з Зонгулдаку 8.12.2017 після завантаження 370 тон турецьких товарів.

Наступного дня судно стало на якір в Керченській протоці й лише через 2 доби, вранці 11.12.2017 судно почало рухатися в напрямі закритого Україною порту Керч.

Перед проходом під арками мосту судно вимкнуло AIS і заходило в Керченський морський торгівельний порт з порушенням правил безпеки судноплавства.

Примерно через 45 минут после отключения AIS судно появилось в акватории порта.

 Идентификация

Назва судна ERKE нещодавно зустрілась нам при аналізі профілю капітана іншого порушника – VENECIA.

LPG-танкер VENICE: установлен капитан судна, совершившего незаконный судозаход в Керчь

18.10.2017 капітан VENECIA зробив відмітку (архів) в порту країни-агресора Темрюк.

В коментарях йому написали, що той пройшов повз порт Кавказ і не привітався.

Дійсно, 18 жовтня судно ERKE стояло на якірній стоянці порту Кавказ. Але перед тим, 14 жовтня воно зайшло в закритий Україною порт Керч, вивантажилось на причалі Керченського морського торгівельного порту і 17 жовтня без дозволу законної влади знов перетнуло кордон України. Судно відправилось на якірну стоянку порту Кавказ для оформлення документів. Всі деталі цієї операції висвітлені нами у статті, проведено фотофіксацію судна в Керчі, зібрано скріншоти, які відображають його переміщення.

ERKE: манипуляции с лишним портом

В акаунті Muhammet Kara є запис (архів) від 28.11.2016, в якому він сам говорить, що судно тільки повернулося з Криму.

Отже, нам вдалося зафіксувати незаконний судозахід в закритий Україною порт Керч та встановити одного з порушників Державного Кордону України, якого буде занесено в Чистилище.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *