Ви справді готові довірити своє життя для експерименту?


  • Шоумен Володимир Зеленський, який балотується в президенти, пропонує виборцям написати йому передвиборчу програму.
  • Шоумен Володимир Зеленський, який балотується в президенти, пропонує виборцям узяти участь у доборі претендентів на посаду прем’єр-міністра України, генерального прокурора, голови СБУ, міністра закордонних справ, міністра оборони.

Цікаво, чи погодились би виборці таким же чином, на всеобласному чи державному рівні обирати собі директора заводу, що виведе їхнє підприємство з кризи, щоб почати платити їм заробітну плату, сантехніка для усунення причин потопу в квартирі, чи лікаря в районній лікарні. Коли їх обирають люди, які не знають ні фахового рівня, ні людських здібностей до керування великим підприємством, ні досвіду обраного.

Чи повинен лідер, чи
директор / голова / вождь / капітан / бос / диригент / керівник так відверто зізнаватись в своїй неспроможності брати відповідальність на себе, вибудувувати свою особисту лінію стратегії і тактики, неспроможність показати особисте бачення шляху, який він збирається долати після того, як колектив, народ, країна довірять йому право вирішувати їх долі?

А може варто таким же чином обирати собі супутника життя (дружину, чоловіка)? На міському,обласному референдумі? Чи можливо віддати свою хвору дитину на лікування двірнику або ж шоумену? Своє авто на ремонт перукарю, якщо вона впевнено розповідає, що їй це “раз плюнути”, лише розкажіть як, і вона все зробить?

Ці експерименти дорого обходяться в результаті. Такі експерименти б’ють по тим, хто довірився, по тим, хто повівся і хто перебільшив свої здібності, по пихатому #простому_і_зубожілому народу™.

Збираємо Команду мрії! Зробимо це разом!#зробимоцеразом

Posted by Владимир Зеленский on Sunday, February 24, 2019

Уродженка Сербії Марина Абрамович влаштувала в
Неаполі (Італія) провокаційний перфоманс. Ідея була дуже проста: Абрамович стоїть на одному місці 6 годин поспіль, а відвідувачі можуть робити з нею все що завгодно, використовуючи один із 72 предметів, розкладених нею на столі.

Експеримент, який викриває справжню природу людини

Предмети на столі ділилися на «предмети задоволення» і «предмети руйнування». Серед невинних предметів були, наприклад, пір’я і квіти. Небезпечні включали в себе ніж, леза і заряджений пістолет.

Подія перевершила всі найстрашніші побоювання.

Починалося все м’яко. Хтось розвернув її. Хтось підняв їй руки вгору. Хтось торкнувся до неї в інтимних місцях.

Далі ситуація загострилася. До третьої години з неї лезами зрізали весь одяг. На четверту годину ці ж леза стали торкатися її шкіри. Її тіло зазнало деякого сексуального насильства.


Я відчувала себе зґвалтованою. З мене зрізали одяг, мене кололи в живіт трояндовими шипами, мені до голови приставляли пістолет, – розповідала Абрамович.

Коли шість годин минуло, Абрамович пройшла через натовп відвідувачів. Ніхто не зустрічався з нею поглядом.

Абрамович зазначала, що відвідувачі явно не хотіли нести відповідальність за те, що зробили. Здавалося, вони хочуть забути про те, як знущалися над нею.


«Ця робота розкриває щось жахливе про людство. Вона показує, що в сприятливих обставинах людина може запросто зробити тобі боляче. Вона показує, як легко збезчестити того, хто не б’ється і не захищається. Вона показує, що більшість нібито “нормальних” людей цілком здатні на насильство, якщо дати їм таку можливість”, – такий висновок зробила автор перфомансу.

Ми готові до таких еспериментів? Ми готові побачити нашу Україну такою?

Наш дім не місце для перфомансів. Україна потерпає від агресії і втрачає своїх дітей. Герої вмирають. Нам потрібен лідер, людина залізної волі, з чітким баченням нашого майбутнього, лідер-переможець, якщо хочете – рятівник.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Ви справді готові довірити своє життя для експерименту?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *