СПЕЦОПЕРАЦІЯ “ТРОЯНСЬКІ КОБИЛИ”


Вимушені визнати, что вона вдалася. Впевнені, що пульт управління нею точно знаходився не в Україні і маємо на те грунтовні підстави так думати.

Досить технічно (і це видно неозброєним оком) в ході т.з. конкурсного відбору на “Eurovision-2019”, були “вибиті” українськи виконавці і суспільство було поставлене перед вибором: яке проросійське чи ватне лайно обрати з того, що нам запропоновано. Тобто вибір без вибору.

Також технічно, для відволікання пильності громадськості, перед фіналом було підставлено сестер-Опанасючок, які були відповідно підготовлені до цього. Видно було, що тренiнг вони таки проходили.

І те, що почалася відповідна хвиля резонансу навколо них, просто суттєво збільшило шанси іншої вати стати переможцем, що і відбулося.

Тобто не сестер проштовхнути, а будь-кого з ватно-колаборантських представників, що і сталося. Суспільство ніби пораділо, що здихалося сестер-гадюкинів, а тут – бабах. …..

У переможці “вийшла” така собі “маRUv“. Ну, та, що мизамир, невсі на росії такі, як путін, й інша маячня.

Нарешті прийшло розуміння, що обрали типову безпринципну вату.

Основна мета цієї спецоперації, як і завжди, в тому числі була націлена на деморалізацію української активної громадськості і, як наслідок, створення умов задля морального придушення їх бажання до спротиву. А й дійсно, багато хто вже опускає руки.

І знову бачимо ювелірне використання ворогами усіх інструментів маніпулювання та впливу, включаючи демократичні інструменти.

І вкотре ми стикаємося з феноменом під назвою ” в останній момент“.

Друзі, Господь береже Україну, але ж дивлячись на ту інфантильність, байдужість та дурість, він може махнути на вас рукою. Але постраждають потім всі. І будемо знову всі відхаркувати свою дурість і байдужість разом з кров’ю.

Запам’ятайте це.

Якщо в вас немає інстинкту самозбереження і імунітету, природа зробить те, що робить завжди – знищує таку популяцію.

31.03 знову буде таке ж саме випробування, але з дійсно руйнівними наслідками, якщо не зможете зробити той єдиний і правильний вибір. Час в нас зараз такий, що як на мінному полі – не маємо права на помилку.

Вважайте, що конкурсний відбіг на Євробачення, то була репетиція.

Зрадник і антиукраїнський пропагандист Шарій, що на скріні, вже святкує перемогу. Але битва ще не закінчена.

Але битва ще не закінчена.

Для довідки:

Організатор конкурсу – телеканал СТБ. Входить у склад концерну, головний офіс якого знаходиться у серці російського агресора, у Москві.

В жюрі конкурсу українкою була лише Джамала. Двоє інших – типові безпринципні малороси.

Дякуємо Сергію Притулі, за філігранне викриття сутності конкурсантів.

І ще трохи дна:

Власником прав на пісню Siren Song, з якою  маRUv збирається їхати на Євробачення, є РОСІЙСЬКА …  компанія Warner Music Russia.

А це означає що всі роялті від виконання підуть, куди? Правильно – В РОСІЮ!
Отже, Україна профінансує роялті для російської компанії, яка заплатить податки в казну РФ. А отже, на патрони для російської армії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *