СПЕЦОПЕРАЦІЯ “ТРОЯНСЬКІ КОБИЛИ”


Вимушені визнати, что вона вдалася. Впевнені, що пульт управління нею точно знаходився не в Україні і маємо на те грунтовні підстави так думати.

Досить технічно (і це видно неозброєним оком) в ході т.з. конкурсного відбору на “Eurovision-2019”, були “вибиті” українськи виконавці і суспільство було поставлене перед вибором: яке проросійське чи ватне лайно обрати з того, що нам запропоновано. Тобто вибір без вибору.

Також технічно, для відволікання пильності громадськості, перед фіналом було підставлено сестер-Опанасючок, які були відповідно підготовлені до цього. Видно було, що тренiнг вони таки проходили.

І те, що почалася відповідна хвиля резонансу навколо них, просто суттєво збільшило шанси іншої вати стати переможцем, що і відбулося.

Тобто не сестер проштовхнути, а будь-кого з ватно-колаборантських представників, що і сталося. Суспільство ніби пораділо, що здихалося сестер-гадюкинів, а тут – бабах. …..

У переможці “вийшла” така собі “маRUv“. Ну, та, що мизамир, невсі на росії такі, як путін, й інша маячня.

Нарешті прийшло розуміння, що обрали типову безпринципну вату.

Основна мета цієї спецоперації, як і завжди, в тому числі була націлена на деморалізацію української активної громадськості і, як наслідок, створення умов задля морального придушення їх бажання до спротиву. А й дійсно, багато хто вже опускає руки.

І знову бачимо ювелірне використання ворогами усіх інструментів маніпулювання та впливу, включаючи демократичні інструменти.

І вкотре ми стикаємося з феноменом під назвою ” в останній момент“.

Друзі, Господь береже Україну, але ж дивлячись на ту інфантильність, байдужість та дурість, він може махнути на вас рукою. Але постраждають потім всі. І будемо знову всі відхаркувати свою дурість і байдужість разом з кров’ю.

Запам’ятайте це.

Якщо в вас немає інстинкту самозбереження і імунітету, природа зробить те, що робить завжди – знищує таку популяцію.

31.03 знову буде таке ж саме випробування, але з дійсно руйнівними наслідками, якщо не зможете зробити той єдиний і правильний вибір. Час в нас зараз такий, що як на мінному полі – не маємо права на помилку.

Вважайте, що конкурсний відбіг на Євробачення, то була репетиція.

Зрадник і антиукраїнський пропагандист Шарій, що на скріні, вже святкує перемогу. Але битва ще не закінчена.

Але битва ще не закінчена.

Для довідки:

Організатор конкурсу – телеканал СТБ. Входить у склад концерну, головний офіс якого знаходиться у серці російського агресора, у Москві.

В жюрі конкурсу українкою була лише Джамала. Двоє інших – типові безпринципні малороси.

Дякуємо Сергію Притулі, за філігранне викриття сутності конкурсантів.

І ще трохи дна:

Власником прав на пісню Siren Song, з якою  маRUv збирається їхати на Євробачення, є РОСІЙСЬКА …  компанія Warner Music Russia.

А це означає що всі роялті від виконання підуть, куди? Правильно – В РОСІЮ!
Отже, Україна профінансує роялті для російської компанії, яка заплатить податки в казну РФ. А отже, на патрони для російської армії.

Donate to Myrotvorets

3 коментарі до “СПЕЦОПЕРАЦІЯ “ТРОЯНСЬКІ КОБИЛИ”

  1. “Але битва ще не програна” дає надію. Низький уклін Сергію Притулі та Джамалі. Сподіваюсь на позитивне для України рішення, бо те, що відбулося, це ганьба. Дякую “Миротворцеві”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *