Дубінський про плівки Деркача і примус Єрмака з Зеленським їх легалізувати – відео


Ні можит бить

Вчора ми риторично запитували, чому всяке лайно штибу Деркача, Дубінського і інших піддослідних липне до Зеленського. Дубінський каже, для того, щоб ними Єрмак з Зеленським покористувались і викинули.

За словами Дубінського, Єрмак із Зеленським, змушували його з Деркачем провести пресконференцію по плівкам Байден-Порошенко з метою дискредитації одного з кандидатів в президенти. На яку суму стимулювали цих гандонів, Дубінка картонна не каже.

Хто це? Дубінський. Тут детально:

Дубинский Александр Анатольевич / Дубінський Олександр Анатолійович / Dubinskij Aleksandr Anatolevich

За дискредитацію президента США Байдена Зеленський віддав “Енергоатом” під контроль агента ФСБ Деркача, – Дубінський.

Джерело: Цензор.НЕТ.

“Зв’язок Єрмака і Зеленського з Деркачом проглядається не тільки у касетному скандалі. Оскільки, якщо копнути глибше, з’ясується, що люди Деркача після касетного скандалу, після публікації плівок з голосами людей, схожими на голоси Байдена та Порошенка весною 2020 року, зайшли в управління Національної енергетичної корпорації “Енергоатом”. Це факт, який вказує, що в момент появи плівок, публікацій, пресконференцій Деркача, які він проводив з заступником генпрокурора Куликом, люди зайшли в управління дуже ресорної НАЕК “Енергоатом”. І я стверджую, що ці призначення людей Деркача в НАЕК “Енергоатом” весною 2020 року, паралельно з публікацією плівок, були розплатою, виплатою за цю публікацію. За приховування того, що вищі посадові особи України брали участь у кампанії щодо дискредитації кандидата в президенти США Байдена”, – заявив нардеп.

“Люди Деркача досі продовжують керувати НАЕК “Енергоатом” Мало того, що люди Деркача досі працюють в НАЕК “Енергоатом”, так вони ще й проводять тендери на сотні мільйонів гривень. Не просто тендери, зараз проводяться тендери на сотні мільйонів гривень щодо закупівлі товарів та послуг для Запорізької АЕС, яка з початку війни захоплена росіянами. За даними Prozorro, на Запорізьку АЕС провів НАЕК “Енергоатом” тендерок на 566 млн грн. Ну і зрозуміла справа, у цих тендерах відбулося величезне завищення вартості товарів, які купували для захопленої росіянами ЗАЕС. Вони купують на 566 млн товарів, які передати туди чи надати в якості послуг не можуть. … А відбувається це тому, що люди Деркача досі керують “Енергоатомом” і проводять ці тендери. І призначив ніхто інший, як Кабмін Зеленського, відразу після публікації плівок”, – додає Дубінський. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *