Самозванець знайшовся або як обслуговують авто з рамкою від Миротворця


Джерело: Буржуйка Порошенка aka Тwitter

Сьогодні я вам розкажу, чому вигідно ̷б̷у̷т̷и̷ ̷Р̷о̷м̷а̷н̷о̷м̷ ̷З̷а̷й̷ц̷е̷в̷и̷м̷ допомагати Миротворцю на прикладі мого підпаленого гнізда.

Я вчора трохи підплавив свій єдиний порт зарядки, виключно по своїй тупості і халатності (так я вмію визнавати свої пройоби).

Так, я маю рамки від Миротворця, які більше року чекали мою машину, плюс у мене ще й номер майже О/ 3. Знайшов я людей, які ремонтують порт, і домовився, що жінка сьогодні після того як завезе продукти дівчатам, які “роблять сухі борщі”, заїде і покаже проблему.

Заїзджаючи у двір майстерні жінка бачить як у чоловіка змінюється обличчя і він тут же їй видає: “доброго вам здоровлячка, я все зрозумів, ми зробимо вам все як треба, по собівартості! А ви ж ще й медикаменти везете, напевно сьогодні не зможете залишити машину…”

Та і я не дуже розраховував, але ми вам все зробимо по собівартості, тільки дозвольте зробити контент з вашою машиною, бо тут (потік технічних термінів) де ваш чоловік проїбав (він канєшна натякав дуже м’яко, але я і сам йому одразу сказав, що мій пройоб).

“Але я все зрозумів, з номерами і Миротворцем просто так не їздять, тому ми допоможемо вам по максимуму!”

Так, а ще я інколи жартую, що я Роман Зайцев, і тому у мене рамки Миротворця. Жінка була в легкому (якщо це можна назвати легким) шоці, бо не одразу зрозуміла ВТФ?!

Тому оці ваші БеМеВе центри, Мерседес і Тойоти, з номерами телефонів – це фігня. Користуйтесь мерчем від Миротворця і ви одразу знайдете “своїх” людей, які будуть закінчуватись хорошими історіями 🙂

Merch Myrotvorets

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *