Децентралізація не на папері на Волині:Фахівці Донецької та Луганської служб зайнятості відвідали найуспішнішу в Україні ОТГ


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Фахівці Донецької та Луганської служб зайнятості відвідали Боратинську об’єднану територіальну громаду, що під Луцьком (Волинської області). Адже минулоріч ОТГ стала першою в Україні за показниками фінансової діяльності у своїй кваліфікаційній групі, повідомляє ВолиньPost.

Так, за майже два роки успішного становлення об’єднаної територіальної громади, значно збільшили частку наповнення місцевого бюджету, а відтак – реалізували не один проект, спрямований на підвищення якості життя громадян.

«Ми дивилися, як живуть громади України, розрахували власні можливості, внесли зміни до перспективного плану Волинської області і створили нашу об’єднану громаду. Як і тоді, зараз вкладаємо чимало коштів у її розвиток», – розповів голова Сергій Яручик.

Окремо зазначив: намагаються приділити увагу усім сферам – освіті, медицині, спорту та економіці загалом. До слова, у рамках децентралізації, жоден ФАП і навчальний заклад у громаді не закрили, навпаки: оптимізували, добудували й виконали внутрішні роботи.

«У своїй громаді ми створили таку структуру, яка фактично відрізняється від тієї, що є у Волинській області. У нас своє бачення», – пояснив Сергій Яручик.

Ще один важливий крок – передача фінансів, де керівники навчальних закладів керують коштами самі і поки успішно із цим справляються.

Упродовж січня-серпня 2019 року, за сприяння служби зайнятості, працевлаштували 29 жителів ОТГ, один з яких відкрив власну справу.

Також у рамках проекту Волинського ОЦЗ «Успішна громада», який успішно реалізовують на теренах області з початку 2019 року, напрацювали систему оперативного реагування на потреби жителів громади, аби сприяти працевлаштуванню, реалізації та розвитку підприємницьких ініціатив.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *