Данилюк в зоні ООС: Чи зміг би новий секретар РНБО у 2014-му створити з нічого ту оборонку, яку Україна має у 2019-му?


Джерело Алла Швай

Данилюк 
(той, що секретар РНБО, блін, після Пастора, язик не повертається оце шо-нібудь так називати) 
з’їздив в зону ООС і відразу розкрив рота з критикою бронеавтомобіля Варта. Записав мігом відосік, як він браво розсікає по зоні ООС в броньованій машині.
Сказав, що йому стало погано через дві хвилини їзди в цьому бронеавтомобілі. 
Жопа після дивану не привикша, як і в Шмарклі, що скакав по матрасам в бліндажах. Бо він знає лише як перевіряти номери в турецьких готелях. А не умови життєзабезпечення бійців на війні.

Цей недоросль Данилюк (недоросль до статусу РНБО) у 2014 сидів тихо і не вилазив, поки інші з фундаменту почали зводити нам Стіну- Армію.
І цей бронеавтомобіль вперше представили у 2015-му. З того часу він пройшов кілька модифікацій і у 2018-му уже 8-ма модернізація була представлена на виставці “Зброя та безпека“.

За цей час її вже стали експортувати в Нігерію, Саудівську Аравію. Варту” представляли на міжнародній виставці IDEX 2019 у Абу Дабі.

А цьому інспектору щось в жопу муляє. 
Сьогодні він був з Полтораком на державних випробуваннях “Вільхи“. Страшно подумати, що йому там не так, може вуха позакладало, чи ще якісь дискомфорти сталися.

Вільха – новий, наш, власний, УКРАЇНСЬКИЙ ракетний комплекс, прийнятий ВЖЕ на озброєння ЗСУ. Теж уже має іноземних замовників.

І ці всі досягнення української оборонки відбулись під час ведення війни. Війни з нуля спротиву, який мали у 2014-му.

А тепер у України своя крилата ракета навіть є!

І Данилюк такий: Дратуті. Я з інспекцією. 
– Даааа, не лімузін, не лімузін…. тут муляє, там гепає, сям тріщить… – сказав Данилюк.

==================
“Спеціалізований бронеавтомобіль створений щоб захистити бійців при раптовій атаці чи підриві на міні. Він має автоЯк матичну систему пожежогасіння, яка активується вже за 3 мілісекунди після попадання вогню у кабіну, що значно підвищує шанси виживання екіпажу.

Крім того, «Варта» має досить велику живучість, у порівнянні з аналогами. Окрім стандартного бронезахисту від куль та мін, вона має броньований капот із захистом двигуна та систему централізованої підкачки коліс з пулестійкими вставками RunFlat System. Що підвищує шанси самостійної евакуації СБА з поля бою, навіть при значних пошкодженнях.

Крім того, на її базі створено декілька модифікацій – медичну (може перевозити до 12 сидячих чи 4 лежачих поранених), стрілкову (озброюється кулеметами 7,62, 12,7 та 14,5 мм) та протитанкову (озброюється ПТРК).”

Джерело

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *