Україна почала експортувати бронеавтомобілі Варта


Бронеавтомобілі Варта постачаються на експорт. Про це в ефірі програми Лінія оборони повідомив Директор конструкторсько-виробничого підприємства “Українська Бронетехніка” Олександр Кузьма, інформує Український мілітарний портал.

Він розказав, що продукція заводу вже має іноземних замовників та перша партія зараз відвантажується. Мова йде про відвантаження першої партії до Нігерії, техніка незабаром буде доставлена до Одеси та звідти суховантажем доставлена країні замовнику.

Також вже готується до реалізації контракт із Саудівською Аравією.

Окрім цього, у лютому бронеавтомобіль “Варта” буде демонструватись на міжнародній виставці IDEX 2019 у Абу Дабі, де бойова машина буде запропонована новим потенційним замовникам.

Нагадаємо, що нещодавно партія цих броньованих автомобілів надійшла на озброєння 35-ї бригади морської піхоти, а саме у 88-й батальйон.

Спеціалізований бронеавтомобіль «Варта» — бронеавтомобіль з колісною формулою 4×4 виробництва компанії «Українська Бронетехніка».

Вперше цю бойову машину було представлено наприкінці 2015-го року та з моменту створення до неї було внесено ряд змін. В жовтні 2018 року на виставці «Зброя та безпека» була представлена вже 8-ма модернізація машини. Оновлена модель отримала, серед іншого, потужніший двигун.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *