Чи бачиш ти тут оленя? – тім-білдінг по-миротворчому


З 3 серпня у Центрі Миротворець стартували курси підвищення кваліфікації для працівників відділу новин UKRAINE-NOW® .

Просимо вибачення за незручності. Відновлення випусків новин відбудеться найближчим часом після повного проходження нашими новинарями курсів та успішної здачі тестів за результатами навчання.

Навчання проходить, звісно, у Трускавці. А де ж іще?

Адже в Україні практично немає комплексів, в яких могло б розміститися для навчання таке поважне панство. Навчання проходить за рахунок власних коштів співробітників Центру Миротворець. Сума тренінгу, який проводять досвічені інструктори і модератори, не розголошується.

Одразу після прибуття на базу, нас зустріли представники готелю і розмістили у найдорожчих номерах закладу.

Спеціально запрошені тренери, в тому числі фахівці елітного Колумбійського університету будуть навчати Миротворців, як спілкуватись з медіяповіями і як вижити без “джинси”.

В перший же день усі Миротворчі новинарі успішно пройшли тест-питання:

Чи бачиш ти тут оленя?

Ряд питань стосується очікувань новинарів від їхньої роботи.

Наприклад: “На вашу думку, ви будете більш відомі, менш відомі за свої досягнення, ніж інші новинарі?”

Більшість присутніх вважають, що затьмарять своїх колег. Практично всі вважають, що будуть кращими.

Сьогодні плани в Трускавці масштабні: розібрати приклади успіхів і провалів медіяхвойд усіх скликань, зрозуміти слабкі і сильні сторони публічних комунікацій.

Жорсткий формат – це реально жесть. Навіть для досвічених тренерів, з досвідом дуже вимогливих програм в топових університетах – це реально жесть. Подивимося, хто витримає.

На фуршет в основному оленина – улюблена страва Миротворчих новинарів.

В ході навчання Миротворців поділять на групи – прототипи телевізійних каналів. Кожній групі буде доставлений Олень для виконання ролі прототипу власника каналу. В ігровій і веселій формі тренери запропонують провести деолігархізацію медійного простору України. У кожній групі по одній людині.

За час тренінгу кожен учасник повинен скласти три документи: стратегію розвитку журналістики України без цензури, презентацію свого бачення очищення медійного простору і стратегію його втілення.

По завершенню – масові гуляння і час для відпочинку. Курорт же ж!

Журналістів та медія6лядів, які прибились підслуховувати і підглядати, ми вигнали одразу.

Поки наші новинарі були зайняті ділом, в Трускавець до своїх слуг прилетів Зеленський. Місцеві кажуть, що слуг роздягали і принижували, як могли. Щоб знали, хто їх хазяїн і боялися.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *