CAPT ABEDA: зерно з Севастополя доставлено в Лівію


Судно CAPT ABEDA двічі поспіль доставило зерно з закритого порту Севастополь в лівійський порт Бенгазі. Судно здійснило другий рейс за 3.5 місяці, більшу частину цього часу простоюючи в портах та на якірних стоянках.

CAPT ABEDA (IMO: 7610270, MMSI: 468408000, Call Sign: YKSE, Flag: Syria [SY]) зайшов в Чорне море 04.10.2019 і вимкнув AIS.

Наступного дня постійний порушник Державного кордону України CAPT ABEDA з’явився біля кримського узбережжя, ми його побачили на якірній стоянці порту Севастополь, закритого для судозаходів.

Для ідентифікації судна було використано фотографію зі сторінки CAPT ABEDA на порталі МарінТрафік.

Судно CAPT ABEDA знялось з якірної стоянки, зайшло в закритий порт Севастополь, де завантажилось зерном. Порушник вийшов з порту 18.10.2019, увімкнув AIS вже на підході до Босфору, вказав порт призначення Бенгазі (Лівія).

Ми вже фіксували рейс CAPT ABEDA Севастополь-Бенгазі (Лівія), тоді судно прийшло в порт призначення з кримським зерном 16.08.2019, 28.08 перейшло в інший лівійський порт, де простояло до 17 вересня, коли знов направилось в окупований Крим. Тут був 10-денний простой біля входу в Севастопольськую бухту. Отже, за період більш ніж 3 місяці, з середини липня, судно здійснило лише 2 рейси, більшу частину часу даремно простоюючи в порту чи на якірних стоянках.

Отже, ми знов підтверджуємо тезу, що рейси в окупований Крим наврядчи є економічно вигідними, ймовірно вони грунтуються на іншій мотивації.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *