CAPT ABEDA: зерно з Севастополя в Бенгазі (Лівія)


Судно CAPT ABEDA після проходу Босфором у Чорне море 14.07.2019 вимкнуло AIS, прийшло в закритий порт Севастополь в окупованому російськими загарбниками Криму і стало до завантаження зерном до зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта”. Судовий транспондер було включено 11.08.2019 на шляху з Севастополя до Босфора. Порушник вказує порт призначення Бенгазі (Лівія). Якщо цей рейс відбудеться, то буде перша фіксація в розслідуваннях групи SeaKrime доставки контрабандного вантажу з окупованого Криму в Лівію.

CAPT ABEDA (IMO: 7610270, MMSI: 468408000, Call Sign: YKSE, Flag: Syria [SY]) вимкнуло AIS вранці 14 липня прямо на Босфорі. Дивно, що з цим погодились представники морської влади Туреччини.

Прохід судна на Босфорі було зафіксовано на відео.

AIS залишається вимкненим.

28.07.2019 в Севастопольській бухті окупанти проводили парад свого флоту, на деякі кадри потрапило судно-порушник CAPT ABEDA, яке стояло біля причалу Авліти.

02.08.2019 судно стоїть біля причалу.

AIS вимкнено.

11.08.2019 капітан-порушник ввімкнув AIS на шляху з Севастополя до Босфора.

При подході до Босфору було вказано порт призначення – Бенгазі (Лівія). Якщо зерно CAPT ABEDA справді доставить в Лівію, то це буде перший рейс з вантажом з окупованого Криму в цю африканську країну, зафіксований в розслідуваннях проекту SeaKrime Центру Миротворець.

Судно CAPT ABEDA належить грецькій компанії.

У 2018 році в окупованому Криму було зібрано невеликий врожай зернових, практично весь він був вивезений в Сирію. В 2019 році кримський урожай великий, вивозять його в порти Єгипта і Лівана. Можливо до ціх країн буде додано Лівію, про це ми дізнаємось через кілька днів.

Стаття буде обновлятися.

UPD 14.09.2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *