Бійці розказали про переваги української бронемашини “Козак-2М1”


💪🇺🇦Броньована бойова машина «Козак-2М1» вже не перший рік стоїть на озброєнні української армії.

🔹У славного українського “Козака” є кілька модифікацій.
Нагадаємо, бронеавтомобіль «Козак-2» пройшов повний цикл державних випробувань і у березні 2017-го прийнятий на озброєння українського війська.

«Ми особливо пишаємося тим, що «Козак-2» на 70% виготовлений з компонентів і комплектуючих вітчизняного виробництва, які поставляє десяток українських підприємств. Вже майже 5 років наші бронеавтомобілі допомагають укріплювати обороноздатність нашої держави», – пресслужба НВО “Практика”.

🔹По завершенню успішних державних випробувань броньованого автомобіля “Козак-2М1”, які тривали з жовтня 2018 по грудень 2019 року, він прийнятий на озброєння Збройних Сил України.

За перші п’ять років війни «НВО «Практика» виготовила для силовиків понад 200 бронемашин.

Пізніше НВО “Практика” здійснила передачу ще декількох партій “Козаків”. І на кінець 2020 року понад 240 машин «Козак-2» використовувались Збройними Силами України та силовими структурами нашої держави.

Варто нагадати, що весь 2019 рік усі державні випробування нової української зброї проводились згідно плану, позаяк на кінець 2018 року у бюджет були закладені кошти. Вільха, Богдана, Нептун тощо – стріляли, хоч і дещо з затримками і проблемами.

💀А вже потім грошей на армію стало катастрофічно не вистачати поряд з тим, що 🔴 асфальтні закупівлі уже в 10 разів перевищували військові.

А ще в нас є бронеавтомобіль “Новатор”, “БАРС-8”, “Варта”. Але про це наступного разу.

А тепер давайте проведемо порівняльний аналіз озброєння, розробленого і запущеного у виробництво після 2019 року.

І тут на нас чатує велике розчарування.
І після цього хтось буде казати, що це не чорне, а біле?

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *