ANTALYA: порушник змінив прапор і прийшов в Севастополь за зерном


Порушник ANTALYA під сирійським прапором зайшов в закритий порт Севастополь і став на завантаження до зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта”. За даними розслідувачів SeaKrime зібране в окупованому Криму зерно планують доставити в Лівію.

В лютому 2020 судно ANTALYA завдяки ефективним діям українських дипломатів було вилучено з реєстру Морською адміністрацією Камеруна прямо під час знаходження в закритому українською владою порту Севастополь.

ANTALYA доставила зерно з Севастополя в лівійський порт Бенгазі і 27.04.2020 повернулася в Чорне море. Лише через кілька місяців судно оформило сирійську реєстрацію.

ANTALYA (IMO: 7615232, MMSI: 613003606, Call Sign: TJMC61, Flag: Syria [SY]) виконала один рейс в турецький порт Зонгулдак і після цього прийшла в Севастополь на завантаження зерном.

5 вересня біля узбережжя окупованого Криму неподалік від Севастополя капітан-порушник ANTALYA вимкнув AIS.

Суднозаходження ANTALYA в закритий порт Севастополь відбулось близко 11:30 дня 06.09.2020, воно було зафіксовано на камеру севастопольської компанії СевСтар, директор якої Костянтин Кокуш за посібництво російським окупантам у справі протидії вільній журналістській діяльності потрапив у Чистилище.

Судно ANTALYA було заведено в Севастопольську бухту та ошвартовано до причалу стівідорної компанії Авліта (в російських реєстрах має назву Авал). На судно буде завантажено зерно, зібране в окупованому Криму, яке планують доставити в Лівію.

UPD 12.09.2020

Близько 21 години 10 вересня ANTALYA вийшла з порту Севастополь з 5000 тонн кримського зерна, завантаженого на зерновому терміналі стівідорної компанії “Авліта”. Порушник прийшов на якірну стоянку порту Кавказ для оформлення документів. Трюми ANTALYA на час приходу в російський порт вже були повними зерна, завантаженого в Севастополі.

Судно увімкнуло АІС лише на підході до Керченської протоки.

За даними журналістів SeaKrime, ANTALYA планує доставити зерно з Севастополя в лівійський порт Хомс.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *