ANTALYA: перешвартовка до зернового терміналу Авліти


ANTALYA, позбавлена права на прапор Камеруну за незаконне суднозаходження в Севастополь, після розвантаження гіпсових сумішей на причалі №210 в Камишовій бухті перейшла в Севастопольську бухту й пришвартовалась до зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта” (“Авал”).

ANTALYA (IMO: 7615232, ex-“Jawdat-M”, MMSI: 613003606, Call Sign: TJMC61) перебуває в закритому порту Севастополь з невідомим прапором, тому що права на юрисдикцію Камеруну порушника було позбавлено через суднозаходження 27.02.2020 в Камишову бухту з гіпсом з турецького порту Мерсін.

Після виходу з Камишової бухти судно було зафіксовано веб-камерою.

Судно ANTALYA здійснило перехід до Севастопольської бухти, тут його видно за краном, який в Карантинній бухті 05.03.2020 піднімав катер, що затонув за часів другой світової війни.

ANTALYA зайшла в Севастопольську бухту.

ANTALYA було ошвартовано до причалу стівідорної компанії “Авліта” (“Авал”), де відбувається завантаження порушників зерном кримського врожаю. Поруч стоїть інше судно – CAPT ABEDA.

Для ідентифікації ANTALYA використано фото зі сторінки судна на порталі МарінТрафік.

Як раніше повідомляли журналісти SeaKrime, 28 лютого 2020, на наступний день після незаконного суднозаходження в Севастополь з вантажом гіпсу з турецького порту Мерсін, Морська Адміністрація Камеруну вилучила сертифікат на прапор у порушника ANTALYA.

Тож тепер судно ANTALYA перебуває в закритому порту Севастополь, де нема можливості у законний спосіб пройти конвенційний огляд і оформити право на прапор.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *