Аеропорт Київ подвоїв пропускну спроможність збудувавши нове крило терміналу А


23 травня 2019 року Міжнародний аеропорт ім. Ігоря Сікорського запросив гостей, партнерів та журналістів на урочисте відкриття нового крила терміналу «А» для міжнародних рейсів, повідомляєUkraine News з посиланням на прес-службу аеропорту.

Термінал «А» був збудований до чемпіонату Євро-2012 та відкритий 17 травня 2012 року. Площа терміналу становила 14 200 кв. м.

10 місяців тому акціонери аеропорту ухвалили рішення розширити термінал «А» та вдвічі збільшити його пропускну спроможність, тим самим покращити сервіс і комфорт в аеропорту.

Площа Терміналу «А» збільшилась на 9 500 кв.м и наразі загалом становить 23 700 кв.м.

Засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький зазначив, що акціонери прийняли рішення розширити міжнародний термінал, щоб кияни та гості міста не стояли в чергах під час пікових годин.

В поточну реконструкціяю нового терміналу було інвестовано 630 млн гривень.

Своїм прикладом хочемо показати ефективність державно-приватного партнерства, особливо в інфраструктурних проектах міжнародного значення”, – зазначив

На першому поверсі, нового крила терміналу, буде 18 стійок реєстрації і 9 пунктів нагляду за авіаційною безпекою.

На другому – 18 стійок прикордонного контролю. В новому крилі терміналу відкриється великий магазин Duty Free, кафе WOG, ресторан іспанської кухні Bellota, ресторан Varenik Fly з українськими стравами, фаст-фуд Market Plaza, декілька сувенірних крамничок.

Крім того, на привокзальній площі перед новим крилом Терміналу «А» побудували новий паркінг на 135 паркомісць, це збільшить паркінг аеропорту майже на 40%.

На першому поверсі, нового крила терміналу, буде 18 стійок реєстрації і 9 пунктів нагляду за авіаційною безпекою. На другому – 18 стійок прикордонного контролю. В новому крилі терміналу відкриється великий магазин Duty Free, кафе WOG, ресторан іспанської кухні Bellota, ресторан Varenik Fly з українськими стравами, фаст-фуд Market Plaza, декілька сувенірних крамничок.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.