В Миколаєві спустили на воду одне з найдовших суден в історії незалежної України


18 травня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск першого 140-метрового судна компанії – унікального перевантажувача «NIBULON MAX» проекту П-140, повідомляє Ukraine Newsз посиланням на прес-службу компанії.

Це перше судно з такими розмірами, яке будується на заводі «НІБУЛОН», та одне з найдовших суден збудоване в Україні за останні 25 років.

Нагадаємо:

Будівництво здійснюється за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації та Європейського банку реконструкції і розвитку, а також Європейського інвестиційного банку, завдяки співпраці з яким і були створені умови для спуску цього судна, а саме – масштабна реконструкція та розширення суднобудівно-судноремонтного заводу компанії.

  • Перевантажувач «NIBULON MAX» буде здійснювати перевалку зерна в морі.
  • Судно має два вантажних трюми вантажомісткістю 10 000 тонн.
  • Вантажні трюми, забезпечені люковими закриттями, призначені для перевезення зернових навалювальних та генеральних вантажів.

«З гордістю можу сказати, що тут ми будуємо найдовше в історії незалежної України унікальне 140-метрове самохідне судно, яке стане вінцем у процесі відродження річкових перевезень в Україні. Вірю, що вже 20 вересня ми презентуємо українцям і світові це та інші новітні «НІБУЛОНівські» судна у всій їхній красі.» – зазначив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський

Довідково

Судно перевантажувач «NIBULON MAX» має довжину 140 метрів. До 2008 року судна такої довжини будував миколаївський завод «Океан», коли був у власності голландської компанії Дамен, а до 2000 року Чорноморський суднобудівний завод.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *