На Одещині відбувся етап випробування ракет Вільха_М та Вільха_Р. Реалізація ракетної програми продовжується


23 травня, на Одещині відбувся етап випробування ракет #Вільха_М та #Вільха_Р. Випробування проводилися на дистанціях до 125 км і пройшли успішно, повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбук.

Як повідомив Олександр Турчинов, “продовжується робота з модернізації ракет та ракетного комплексу “Вільха” і “сьогодні відбулися пуски ракет підвищеної дальності “Вільха – М” та ракет з касетною бойовою частиною “Вільха – Р””.

Олександр Турчинов також зазначив, що випробування будуть продовжуватися до кінця тижня, зокрема, повинні відбутися пуски крилатих ракет мобільного комплексу “Нептун” і висловив сподівання, що вони також відбудуться вдало.

“Українські науковці та виробничники продовжують виконувати завдання з реалізації ракетної програми, мета якої до кінця року прийняти на озброєння ракети “Вільха-М”, “Вільха-Р” та мобільний комплекс крилатих ракет “Нептун”. Сподіваюся що, незважаючи на кадрові зміни в секторі безпеки і оборони України, ракетні проекти будуть виконуватися за затвердженим планом, і робота по зміцненню обороноздатності нашої держави не зупиниться”, – сказав він.

Довідка

«Ві́льха» — український ракетний комплекс з коригованим боєприпасом калібру 300 мм., розроблений на основі реактивної системи залпового вогню 9К58 «Смерч». У разі успішного завершення всіх випробувань, планується бути прийнятий на озброєння української армії вже у 2019 році.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *