7 років переховувася в РФ: СБУ затримала організатора фейкового референдуму на Луганщині


Отака вона, доля зрадника. Привів війну в наш дім, провів фейковий референдум по так званій незалежності, так званої “ЛНР” і втік жити до Росії. Та розплата наздогнала. І так буде з кожним.

СБУ встановила місцезнаходження і затримала одного з організаторів незаконного «референдуму» 2014 року у Луганській області, який 7 років переховувався від українських правоохоронців на території РФ.

Як повідомляє пресслужба СБУ, затримали його під час спецоперації у Новопскові на Луганщині.

За даними слідства, зловмисник очолював так звану «виборчу комісію» з проведення псевдореферендуму у Новопсковському районі щодо «незалежності ЛНР». Брав активну участь в організації фейкового заходу, контролював «підрахунок голосів» та відправлення заповнених «бюлетенів» до тимчасово непідконтрольного українській владі Луганська.

Щоб уникнути кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України, зловмисник втік до РФ.

Слідчі СБУ заочно повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України та оголосили у розшук.

Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до неї.

Заходи із викриття і затримання зловмисника проводили співробітники Головного управління СБУ у Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

СБУ продовжує роботу щодо притягнення до кримінальної відповідальності організаторів незаконного «референдуму» 2014 року на сході України. Понад 160 зловмисників отримали судові вироки. Ще понад 60 матеріалів проваджень направлено до судів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.