Нам пишуть нацдружинники з нацкорпусяками: Свиноакцію мені підкинули, видаліть мене


РУБРИКА: НАМ ПИШУТЬ


Березень 2019 року. Черкаси.

Нацдружини під керівництвом нашого клієнта Боцмана і Ко, маючи певні гарантії від своїх покровителів, організовують свиноакцію проти ще діючого Президента України.

Зрештою їх акції перейшти у агресивний напад на свівробітників поліції, які забезпечували охорону заходів. Багато поліцейських тоді було травмовано. Серед них були і ті, з кими ми особисто знайомі ще з фронту з 2014-2019 рр.

Ушльопки, що брали участь у агресивному нападі на поліцейських були занесені до Чистилища саме за напад на поліцейських з формулюванням:

“Организатор нападения на сотрудников НП МВД Украины 09.03.2019г. в Черкассах и Киеве, нанесение телесных повреждений полицейским, организатор спланированных проплаченных провокационных митингов.
Провокатор. Организатор и активный участник заказных проплаченных митингов и шествий под прикрытием националистических и патриотических лозунгов.”

Пройшов час і тепер ці т.з. нацдружинники з нацкорпусяками нам пишуть сльозні листи та просять прибрати їх з Чистилища.

Відмазки стандартні: то був не я, мене туди підкинули тощо.

І дуже їх листи нагадують за змістом і стилем листи того сепарь’я, яке волало у 2014 році “путін введи”. А коли путін їм ввів по самі гланди вони побігли на мирну територію.

А тут ми – історики, які ведуть фіксацію подій сьогодення та абсолютно законно здійснюють свою наукову діяльність в інтересах суспільства та національної безпеки України.
Ось така історія. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *