Звірства в Брянці: опізнані 17 тіл жертв “Лютого”


люУ місті Брянка Луганської області, який знаходиться під контролем бойовиків ЛНР, виявлені і впізнані тіла 17 жертв бойовиків місцевого бандформування «СРСР Брянка», яке з минулого року контролює місто. Про це стало відомо після того, як у банді стався розкол і деякі її члени дали свідчення, розповівши про те, що творилося в місті.

У липні про звірства в Брянці російське ЗМІ опублікувало інтерв’ю з колишніми бойовиками з Брянки, що виїхали в Росію. Вони розповіли, що командир їхнього батальйону «СРСР Брянка» Дмитро Піндюрін (позивний Лютий) розправлявся з місцевими жителями, займався грабежами і здирництвом та тероризував місто. Стаття отримала великий резонанс. Після цього Піндюрін із співмешканкою втік з Брянки, а в місті стали відкопувати трупи його жертв і розслідувати його злочину.

Колишні соратники Піндюріна повідомили про його втечу на сторінці батальйону «СРСР Брянка» в соціальній мережі. Там же вони підтвердили, що в Брянці виявлено та упізнано 17 жертв комбата і його людей.

«Шановні мешканці Брянки, Алчевська та найближчих населених пунктів у зв’язку з нашумілою статтею і подіями, що відбуваються в підрозділі «СРСР Брянка» прошу вас написати до групи про всі факти, які вас хвилюють. Кому привезли вугілля, кому дали поїсти, кого одягли, кого взули. кого тримали в полоні, чиї родичі служили на Утьосі і перестали виходити на зв’язок, чиї підприємства розграбували, машини відняли. Кого змушували платити податки.

Група не зламана, людина, яка її створювала, служила на Утьосі і бачила все своїми очима. Група була створена за наказом Лютого для видурювання засобів і розвод на гуманітарку добрих людей з великої земл, спираючись на популярність групи. Побачивши на що перетворилися люди, які керували підрозділом, відняв у них кермо влади групою для того, щоб люди могли написати, що вони вважають за потрібне. В той момент, коли підрозділ лихоманить, Лютий (Піндюрін) зі своєю співмешканкою Ганною Атаманчук втекли до Москви. Хіба це не є фактом того, що вони замішані в злочинах, про які сказано в статті про розстріляного Арбата. На даний момент вже впізнали 17 трупів, розкопаних на Утьосі і по місту Брянка»- сказано в повідомленні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *