Терористи масово застосовують ДРГ


дивРосійсько-терористичні війська на Донбасі, крім активних обстрілів позицій сил АТО і цивільних об’єктів (в т.ч. з важких озброєнь) перейшли до масового застосування диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) на різних ділянках лінії фронту – як укомплектованих військовослужбовцями ЗС РФ, так і з місцевих бойовиків і російських найманців, які пройшли курс підготовки в «навчальних центрах» за допомогою інструкторів ЗС РФ. Особлива активність ДРГ противника фіксується в районі н.п.Авдіївка, Мар’їнка, в районі Світлодарського плацдарму, на приморському напрямку, а також на напрямку Щастя-Станиця Луганська. Крім цього, фіксується широке використання противником технічних засобів розвідки (БПЛА, станції РТР, оптико-електронні засоби).
Терористи продовжували вести «турбуючий» вогонь і наносити цілеспрямовані вогневі удари. Так, на ділянці північний схід Горлівки (Кодема – Семигір’я) бойовики силами 6-й гарматної батареї 152-мм гармат «Мста-Б» двічі наносили вогневі удари по опорних пунктах сил АТО. З мінометів наносилися удари по позиціях українських військ у районі Новолуганське-Зайцеве-Дача. В ході одного з вогневих нальотів було відзначено висування в сторону позицій сил АТО двох піхотних груп бойовиків в «зеленці». Одна з груп відкрила вогонь по позиціях бойової охорони українських військ, друга в цей час спробувала таємно проникнути в тил опорного пункту сил АТО. Обидві групи були зупинені і відкинуті вогнем українських військ.

На ділянці Авдіївка-Шуми противник протягом доби виробляв обстріли з мінометів (82-мм і 120-мм), 122-мм артилерії (відзначалася «робота» 3-х батарей), автоматичних гранатометів АГС-17 і зенітних установок ЗУ-23- 2 на транспортних платформах.

У районі Красногорівка-Лозове і н.п.Опитне, крім артилерії, противник застосував бронетехніку (у складі бронегрупи – 4 танки і 6 ББМ), ведучи по черзі вогонь з танкових гармат з рознесених, підготовлених і замаскованих позицій.

Також в районі н.п.Мар”інка і Красногорівка фіксувалися маневри в «зеленці» піхотних груп супротивника. Зафіксоване перекидання в даний район підрозділів 82-мм мінометів і АГС-17.

Терористи продовжують обстрілювати позиції сил АТО в районі н.п.Павлополь, Чермалик, Орловське. В основному бойовики на даних ділянках застосовують 120-мм міномети, також фіксувалися удари з 122-мм гармат і РСЗВ БМ-21 «Град».

Мережа групи ІС на даній ділянці фіксує наявність потужної артилерійської групи бойовиків, до складу якої входять підрозділи 122-мм ствольної артилерії і 152-мм САУ 2С19 «Мста-С» (останніх – 6 од), батарея РСЗО БМ-21 «Град» , При цьому щодоби противник використовує не більше одного-двох артилерійських вогневих підрозділів зі складу даної артгрупи, інші підрозділи перебувають на замаскованих позиціях.

У районі н.п.Старогнатовка, Талаківка, Гранітне, Березове противник продовжував як вести протягом доби турбуючий артилерійський вогонь, так і наносити цілеспрямовані потужні артилерійські удари по позиціях українських військ. В основному використовувалася 152-мм артилерія, також фіксувалися удари з РСЗО БМ-21 «Град», 120-мм мінометів і 122-мм артилерії.

Противник продовжує перекидати в район н.п.Новоласпа і Староласпа підкріплення. Протягом доби до вже зосередженому в даному районі батальйону терористів перекинута додатково посилена піхотна рота (7 одиниць ББМ – з них 2 одиниці БМП-2, а також МТ-ЛБ і БТР-80,) і танковий взвод (4 танка).

Зафіксовано маневр декількох груп РСЗО БМ-21 «Град» бойовиків (по 2-3 од., всього до 10 установок), які раніше вели вогонь по н.п. Дослідне, Водяне, Піски, в Київський район Донецька.

Фіксується посилення артилерійської групи бойовиків в «Горлівському гарнізоні». В даний район додатково перекинуто 3 одиниці 122-мм гаубиць Д-30 у супроводі 2-х БТР-80.

У районі Лутугине (так звані «Лутугинський табір») бойовики продовжують «бойову підготовку». При тому, що в умовах «підготовки до відбиття наступу українських військ» значна частина бойової техніки і особового складу «польового центру» відбула на ділянку північніше Луганська (10-11 танків і не менше 14 одиниць інших ББМ). На даний момент в «навчальному центрі» мотострілковий підрозділ бойовиків, посилене артбатареєю, відпрацьовує питання організації взаємодії підрозділів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *