ZTE – один із лідерів китайського високотехнологічного сектору став резидентом українського індустріального парку


14 травня 2020 р. група DCH Олександра Ярославського та великий китайський виробник телекомунікаційного обладнання ZTE Corp підписали Меморандум про співробітництво у проєкті “Екополіс ХТЗ”.

Про це повідомила пресллужба холдингу DCН, передає Національний Промисловий Портал.

Екополіс ХТЗ” є довгостроковим інвестиційним проєктом групи DCH на території Харківського тракторного заводу (ХТЗ), який є якірним резидентом.

Плановий обсяг інвестицій – $ 1 млрд.

-Планується створити не менше 10 тисяч сучасних робочих місць.

Проєкт «Экополісу ХТЗ». Фото: gmk.center

Компанія ZTE стала першим бізнес-резидентом «Екополіс ХТЗ» у складі індустріального парку (промислового кластера) та технопарку (IT та R & D-кластери).

Віце-президент компанії ZTE Ukraine Хуан Мінсі підкреслив, що ZTE запропонувала своїх експертів для реалізації в Харкові проєктів цифрової трансформації Smart City.

ZTE є одним із лідерів китайського високотехнологічного сектору. Корпорація ZTE – постачальник сучасних телекомунікаційних систем, мобільних пристроїв та корпоративних технологій, рішень для користувачів, операторів, приватних компаній та клієнтів з державного сектору та входить у 500 найбільших компаній Китаю.

Корпорація ZTE знаходиться у топ-5 світових лідерів за чистими патентними заявками упродовж 10 останніх років. На сьогоднішній день компанія уклала 46 договорів про розширення комерційних мереж 5G на великих ринках Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Близького Сходу та Африки.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *