ЗСУ замовили українські нові швидкісні безпілотники АCS-3


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Повітряні сили України отримають від ТОВ «Авіаційна виробнича компанія «Скаетон» безпілотники АCS-3. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

«Новий безпілотний комплекс був замовлений Збройними силами України за державним оборонним замовленням. Розроблявся він три роки та пройшов випробування у 2016-2018 роках. Комплекс буде переданий в липні — значно раніше визначеного терміну», – повідомив на прес-конференції в «Укрінформі» директор компанії Микола Топтун.

Він зазначив, що, з огляду на свої технічні можливості, тактичний безпілотний комплекс АCS-3 надасть українським військовим можливість здійснювати розвідку на якісно іншому рівні.

В ході одного польоту безпілотник вагою 21 кг здатний подолати відстань 2500 км, перебувати в повітрі він може до доби. Крейсерська швидкість – 120 км на годину, максимальна швидкість – 160 км.

У своєму класі швидкості — це найшвидший БПЛА, якому немає аналогів у світі, сказав заступник директора з комерційних питань компанії «Скаетон» Роман Княженко.

Він зазначив, що у світі є тільки п’ять компаній-виробників, продукція яких має схожі характеристики. Однак за критерієм «ефективність-вартість» конкурентів у комплексу АCS-3 немає. Він висловив надію, що, «наші пташки незабаром будуть літати по всьому світу». У цьому контексті фахівець повідомив, що представництва компанії вже відкриті в Канаді та ОАЕ.

Менеджер по роботі з клієнтами ТОВ «Авіаційна виробнича компанія «Скаетон» Юлія Тарасенко зазначила, що надалі є плани збільшити тривалість польоту БПЛА з 24 годин до 32.

Крім того, комплекс гарантовано зберігає техніку, зокрема, камери спостереження після зйомок ховаються всередину безпілотника. Для БПЛА не потрібно особливої ​​поверхні для запуску і посадки. Для розпакування і запуску потрібно два оператори й 15 хвилин.

Всі ці фактори зацікавили іноземних партнерів, які мають намір придбати комплекс для моніторингу екологічної обстановки.

Учасники прес-конференції не назвали суму контракту з Повітряними Силами, посилаючись на державну таємницю. Водночас відзначили, що комплексами зацікавилися Військово-Морські Сили України та прикордонники.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *