ЗСУ отримали черговий модернізований винищувач МіГ-29МУ1


ДП «ЛДАРЗ» – єдине в Україні та у складі ДК «Укроборонпром» підприємство, яке ремонтує та модернізує літаки МіГ-29, передало Повітряним Силам ЗС України черговий модернізований винищувач МіГ-29МУ1.

Про це повідомляє пресслужба ЛДАРЗ.

У рамках виконання державного оборонного замовлення фахівцями державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» проведено модернізацію систем та обладнання, продовжено ресурсні показники літака. Зокрема, на літак встановлено нову авіоніку та капітально відремонтовані двигуни.

  • На літак встановлено інтегрований в БРЕО приймач системи супутникової навігації СН-3307 виробництва «Оризон-Навігація» (за рахунок чого збільшена точність навігації і дальність застосування автоматизованих засобів інструментальної посадки),
  • фахівцями «Фазотрон-Україна» здійснено заміну блоку приймача Н019-09 бортової РЛС Н019 (що дозволило підвищити її надійність за рахунок використання нової, більш сучасної елементної бази до 10 000 – 20 000 годин).
  • Крім того, розширено спектр частот радіостанції під вимоги ІКАО.

«Кожен у нашому колективі пишається найменшою можливістю надати підтримку та висловити повагу військовим льотчикам. Так що, модернізований винищувач МіГ-29МУ1 (б/н 19), – це найкраще, що ми можемо зробити для наших військових у нинішніх умовах», – зауважив директор підприємства Дмитро Матрунчик.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *