США купили в України один «Дозор-Б»: . Контракт на понад 500 тисяч доларів


Україна екпортувала до США одну бойову броньовану машину «Дозор-Б».

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на видання «Бабель».

Заступник глави «Укроборонпрому» Михайло Морозов розповів журналістам про виставку «Зброя та безпека». У ній брали участь близько 40 підприємств, які входять до складу концерну і вони продемонстрували майже півтори сотні експонатів.

Він також розповів про чисельні контракти підприємств концерну:

“Отримали гроші з Ефіопії, беруть участь у тендері Малайзії, можливе підписання контрактів в Іраку, продовжують боротися за гроші з Перу і сподіваються на партнерство з Бразилією”.

Але з промови не ясно, що це за контракти і партнерства, а також скільки це реально принесе грошей, зазначають журналісти.

“Американці купили в «Укрспецекспорту» «Дозор». Контракт на понад 500 тисяч доларів. Я сподіваюся, що машини їм сподобаються, вони відмовляться від своїх Хаммерів і купуватимуть наші «Дозори»”, — говорить Морозов.

Нагадуємо, що у червні 2016-го на основі конструкторської документації ХКБМ фахівці Львівського бронетанкового заводу виготовили першу партію з 10 одиниць машин «Дозор-Б» та передали їх до ЗСУ.

Тоді Збройні Сили України отримали машини виготовлені на ДП «Львівський бронетанковий завод» за угодою підписаною з Міністерством оборони України у грудні 2015-го року. Після цього доопрацюваннями та покращенням технічних характеристик машини уже займалися харківські конструктори.

Бронетранспортер «Дозор-Б»

  • Призначений для захисту екіпажу та десанту від вогню стрілецької зброї, уламків снарядів і мін, а саме: від 7,62-мм бронебійних куль з відстані 30 метрів та осколків 150-мм уламково-фугасного снаряда, підірваного на відстані 50 метрів.
  • Озброєння бойової машини – баштова кулеметна установка з дистанційним керуванням БПУ-12,7 з телевізійною камерою, тепловізійною камерою та лазерним далекоміром.
  • Силова установка «Дозор-Б» – чотирьохтактний чотирьохциліндровий дизельний двигун з турбонаддувом DEUTZ BF 4M1013FC потужністю 190 к.с

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *