ЗСУ, Казахстан, Болгарія, Шрі-Ланка: “Завод 410 ЦА” забезпечив себе роботою на кілька років


Джерело: “Діфенс Експрес“.

Зокрема днями держпідприємство уклало угоди з ремонту транспортних літаків Ан-26 та Ан-74 для Республіки Казахстан.

Нові контракти були укладені в рамках відрядження до Республіки Казахстан Генерального директора підприємства Олександра Пащенко й першого заступника “410 заводу” Євгенія Тітлянова та проведення ними низки “продуктивних зустрічей із силовими структурами Казахстану.

Варто відзначити, що військові структури Казахстану мають загальний авіапарк з 11 літаків Ан-26, 3 Ан-72 та 2 Ан-74. Скільки саме літаків з цього переліку планують відремонтувати силовики Республіки Казахстан наразі не повідомляється.

Нагадаємо, останнім часом ДП “Завод 410 ЦА” уклало чимало контрактів на ремонт як з українськими експлуатантами, так і з іноземними.

Зокрема, за даними пресслужби підприємства, на початок літа минулого року робітники заводу не мали контрактів взагалі.

А на сьогодні (окрім вищезгаданих робіт з обслуговування літаків Казахстану) на “Завод 410 ЦА” вже ремонтують кілька Ан-26 ЗСУ, болгарський Ан-30 та три Ан-32Б Військово-Повітряних Сил Республіки Шрі-Ланка (ще один в планах).

Загалом, станом на січень поточного року, здійснювались роботи з ремонту восьми транспортників. Крім того, у березні цього року був укладений контракт на ремонт та модернізацію трьох Ан-32Б Народної Республіки Бангладеш.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *