ЖАХЛИВІ СТОРІНКИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ. ПАМ’ЯТАТИ І ВНУКАМ З ПРАВНУКАМИ РОЗКАЗАТИ


ЖАХЛИВІ СТОРІНКИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ. ПАМ’ЯТАТИ, НЕ ДАТИ ЗНОВУ ПЕРЕВЕРНУТИ З НІГ НА ГОЛОВУ І ВНУКАМ З ПРАВНУКАМИ РОЗКАЗАТИ

Про те, як вистояли в перші роки російської військової агресії непідготовлені до війни українці, в той час, як російський народ “весело” відправляв в Україну артилерійські підрозділи кадрових військових для розстрілу українців, а курсантів відправляв до нас попрактикуватись вбивати. Наче в тир.

Тези доповіді «Ураження цілі методом передачі вогню за досвідом АТО» з міжнародної науково-технічної конференції, що відбулася у Львові 14 травня.

🟥Протягом 2015-2016 рр. внаслідок контрбатарейної боротьби, яку вели кадрові артилерійські підрозділи Російської Федерації ( 🟥відомі факти навіть залучення курсантів російських артилерійських військових училищ, яких завозили на територію України як практикантів), було пошкоджено приблизно півтори тисячі одиниць ракетно-артилерійського озброєння Збройних Сил України, знищено понад двох сотень з них.

Найбільші втрати зазнали такі артилерійські системи ЗСУ:

  • гаубична і самохідна артилерія: пошкоджено понад 700, знищено понад 90 од.;
  • міномети – відповідно, до 400 од. і до 90 од.;
  • реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град» – до 200 од. і 20 од. відповідно.

Причиною зазначених втрат в артилерії підрозділів ЗСУ вважаємо недостатню військово-спеціальну підготовленість особового складу обслуг гармат (установок) та низьку злагодженість артилерійських підрозділів ЗСУ

(причина – швидка мобілізація І-ІІІ хвиль мобілізації цивільних осіб), а також відсутність сучасних технічних засобів артилерійської розвідки та корегування вогню.

Як наслідок цього – слабкість та низька ефективність контрбатарейної боротьби (КББ).”

Джерело: Ukrainian Military Pages.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *