Зроблено в Україні: Високоточний керований ракетний комплекс для бойових гелікоптерів з дальністю 10 км


В України розроблений високоточний керований ракетний комплекс для бойових гелікоптерів з дальністю 10 км.

Ця розробка є подальшим вітчизняним розвитком вже прийнятого на озброєння ЗСУ комплексу “Бар’єр-В” (з дальністю до 8 км), передає “Діфенс Експрес”.

За словами Генерального конструктора-Генерального директора ДККБ “Луч” Олега Коростельова, найбільш важливою та інноваційною для України частиною комплексу стала нова оптико-прицільна станція (ОПСН-І) від “Ізюмського приладобудівного заводу”.

“Найскладнішою частиною є оптико-прицільна станція. Цю станцію ми розробили спільно з ДП “Ізюмський приладобудівний завод”. Вона гарної якості. В цьому випадку я маю на увазі рівень стабілізації, рівень точності визначення …”, – розповів Олег Коростельов.

При цьому очільник КБ “Луч” додав, що ця українська розробка, яка була створена за власної ініціативи та за власні кошти підприємств ОПК, повністю складається з вітчизняних компонентів.

“І це дозволяє нам казати, що Україна, знову таки по замкненому циклу, здатна випускати високоточний протитанковий комплекс для гелікоптерів. Зараз ми кажемо – так! Ми маємо всі складові частини й ми ні від кого не залежимо”, – відзначив Генеральний конструктор-Генеральний директор ДККБ “Луч”.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року, під час виставки “Зброя та Безпека-2019”, КБ “Луч” презентувало нову ракету РК-10 калібру 170 мм з дальністю до 10 км.

За словами представників київського КБ, ця ракета створювалася в спільному проєкті, що складається з модернізованого “Мотор Січ” гелікоптеру Мі-8МСБ-В, новітньої керованої ракети від КБ “Луч” та оптико-прицільної станції розробленої на ізюмському оборонному підприємстві.

Універсальна керована ракета РК-10 від КБ “Луч” калібру 170 мм вперше була представлена на Міжнародній виставці “Зброя та Безпека-2019”
Натурний зразок оптико-прицільної станції наведення нового покоління ОПСН-І від ДП “Ізюмський приладобудівний завод” на виставці “Зброя та Безпека-2019”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *