Зроблено в Україні: Перший у світі вітчизняний позашляховик, який розвиває швидкість 68 км/год по бездоріжжю


Українська компанія Thor спроектувала лінійку всюдихідних позашляховиків. Вони мають економний двигун та автоматичну коробку передач, що забезпечує машині чудові ходові характеристики. Представлений унікальний позашляховик був у Києві на виставці “Зброя та безпека – 2018”. Повідомляє Національний промисловий портал.

THOR – перший у світі позашляховик, який розвиває швидкість 68 км/год у місцях суцільного бездоріжжя. Адаптивна система розподілення тиску у шинах при взаємодії з безланцюговою трансмісією дозволяє здійснювати пересування по будь-якій можливій поверхні.

Позашляховик THOR отримав посилений монокок з композитних матеріалів на стальному каркасі. Це дає можливість пересуватися по будь-якій місцевості без яких-небудь загроз для життя.

Для руху в умовах темряви, автомобіль укомплектований сучасним Full LED освітленням. Система дає чітку видимість на відстань більш ніж 500 метрів.

Разом з тим, розробникам вдалось зберегти максимально можливий рівень комфорту при максимальній прохідності. Інтер’єр THOR-у створено з використанням високоякісних матеріалів. В салоні автомобіля ви не знайдете нічого зайвого.

У середині змонтовано два сучасних спортивних сидіння з бічними підтримками та систему GPS KEY.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *