Зроблено в Україні: Новоград-Волинська фабрика «Леся» шиє брюки преміальної якості для відомих німецьких брендів «BRAX» та «LAGRAND»


Новоград-Волинська швейна фабрика «Леся» нарощує обсяги виробництва і робить свій внесок у функціонування європейських брендів. Німецька компанія Leineweber (торгова марка «Brax») обрала цю швейну фабрику для співпраці. Старанна праця колективу високо оцінена європейськими топ-менеджерами і найвибагливішими контролерами – споживачами з усієї Європи.

Швейна фабрика «Lesya» спеціалізується на виготовленні брючних виробів преміальної якості у виробничих масштабах під брендом замовника.

Сьогодні  цей сучасний швейно-виробничий комплекс виготовляє 800 тис. одиниць на рік готових брюк преміальної якості для німецьких брендів «BRAX» та «LAGRAND». На швейній фабриці працює понад 500 працівників.

На підприємстві триває модернізація оснащення,є наміри придбати новітнє обладнання,що дозволить спростити працю швачок та зробити виготовлення швейної продукції більш довершеним. Адже, перед тим, як отримати етикетку торгової марки «Brax» та потрапити до вибагливого європейського покупця, кожна одиниця готової продукції проходить ретельний контроль.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *