Зроблено в Україні: Нова крилата ракета від КБ “ЛУЧ” успішно пройшла випробування і вразила ціль на відстані 100 км


17 липня 2018р. на півдні Одеської області пройшли випробування української крилатої ракети, розробленої КБ “ЛУЧ”.

Про результати випробувань повідомив на своїй сторінці у фейсбук Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Успішні випробування української крилатої ракети! Дальність польоту – до 300 км. Сьогодні під час випробування було точно вражено морську ціль на відстані 100 км. Ще на крок ближче до нашої крилатої ракети, потужної високоточної зброї, здатної знищувати будь-які морські та наземні цілі, – зазначив О. Турчинов.

Що важливо, за допомогою крилатих ракет можуть також бути знищені військові та інфраструктурні об’єкти, зокрема, стратегічні мости та поромні переправи у випадку їх використання ворогом для агресії проти нашої держави. Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, вражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 кілометрів, за потреби, навіть в портах їх базування, – йдеться в повідомленні.

Відео випробувань нашої крилатої ракети

Відео випробувань. Ще на крок ближче до нашої крилатої ракети, потужної високоточної зброї, здатної знищувати будь-які морські та наземні цілі. Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, вражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 кілометрів, за потреби, навіть в портах їх базування.

Posted by Олександр Турчинов on Friday, August 17, 2018

 

 

Раніше Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко  заявив, що підрозділ ЗСУ, який отримав на озброєння протитанкові ракетні комплекси Javelin після проходження навчання вже готовий до використання цієї зброї.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.