Зрадниця їхала від Росії: США не дали візу кримчанці для участі у конкурсі “Місіс світу”


Джерело: Обозреватель.

Представниці анексованого Криму і переможниці “Mrs. Crimea-World ” Анні Малоземовій, яка повинна була брати участь у світовому конкурсі краси від Росії, не відкрили американську візу. Жінка не зможе потрапити в Лас-Вегас для участі в 35 ювілейному “Mrs. World”.

Міжнародний захід заплановано на наступний тиждень, тому конкурсантка від РФ не встигне оскаржити рішення, проте за нею пообіцяли зберегти місце в наступному році. Про це розповіла організаторка місцевого конкурсу в Криму Вікторія Біль в Facebook

“Найвідоміший конкурс краси для заміжніх леді MRS. WORLD вже на старті. Наша Mrs.Crimea-World Анна Малоземова, на жаль, не зможе приєднатися до них. Отримати візу США нам не вдалося”, – поскаржилася авторка допису.

Начебто, віце-президентка світового конкурсу Тана Джонсон пообіцяла учасниці, що вона зможе представити Росію в наступному році, за що їй висловили подяку.

Зазначимо, що українці відреагували на новину з гумором, не приховуючи свій осуд. Зокрема користувачам соціальної мережі Twitter не сподобалося, що мешканка анексованого Криму бере участь в конкурсі як представниця від країни-окупанта.

“Таку красу в Вегасі не побачать. Чайник від Криму”, “Конкурс нічого не втратив”, “Нічого страшного”, “Шансів у неї і так було небагато”, – написали в коментарях.

Відмітимо, що нещодавно на іншому конкурсі краси “Міс Земля-2021” навколо кримської моделі, яка підтримує окупантів, також розгорівся скандал. Дівчина на ім’я Юлія Павлікова заявила, що не ввійшла в топ-20 фіналісток, адже судді хотіли уникнути політичного скандалу.

Зі слів учасниці, її попросили видалити будь-які згадки про півострів з соціальних мереж, що вона категорично відмовилася зробити.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *