Знаходять будь-які шляхи, щоб інформувати: Рух опору на ТОТ з Україною в серці


На тимчасово окупованих територіях України працює рух опору. Українці ризикуючи життям і здоров’ям близьких повідомляють про розташування російських фашистів, їхніх боєкомплектів і навіть протидіють російській пропаганді. Вони чекають звільнення, мріють обійняти солдата ЗСУ і колись розкажуть про людей зі сталі і з Україною в серці.

Джерело: 24 канал.

Рух опору допомагає ЗСУ

Українці повідомляють про розташування окупантів, у такий спосіб допомагають ЗСУ влучати у потрібні цілі, розуміти, де перебувають колаборанти, щоб можна було слідкувати за їхніми діями.

Окупантам та колаборантам там дуже не солодко. Вони змушені постійно оглядатись, змінювати місця дислокації, тому що якщо вони десь перебувають більше кількох днів, то, найімовірніше, їх здадуть. Місцеві використовують будь-які шляхи для того, щоб інформувати,
– зазначила журналістка Євгенія Вірлич.

Євгенія Вірлич – редакторка сайту херсонського сайту «Кавун.Сіті», врятувалась з окупації, коли на неї уже полювали російські фсбшники.

Її розповідь про роботу в окупації і порятунок читайте тут.

Крім того, рух опору протидіє російській пропаганді. Зокрема, на тимчасово окупованій частині Херсонської області українці поширюють різні листівки, у яких є інформація, як поводитися під час мобілізації, також мотиваційні листівки про те, що українські військові поряд.

“Дуже сильний опір російській пропаганді. Пропаганда, яка здійснюється там зараз, більш націлена на цільову аудиторію в Росії. Тому що ті люди, які живуть безпосередньо в окупації, чудово бачать ситуацію”, – підкреслила журналістка.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *