З’явилось детальне відео вражаючих випробувань «Нептуна». Влада досі грошей не дає


З’явилось детальне відео влучання двох крилатих ракет “Нептун” по двом цілям одначасно. Відео оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Олександр Турчинов.

За його словами, детальний відеозвіт КБ «Луч» з останніх випробувань мобільного комплексу крилатих ракет «Нептун» яскраво демонструє можливості нової української зброї. Вражаючі результати – два пуски і дві віддалені морські цілі повністю знищені.

На відео добре видно, що може бути з ворожими військовими кораблями, які загрожуватимуть безпеці нашої держави, – написав він.

Однак радісні відчуття від унікальної зброї, яку отримала Україна, затьмарені подальшою підтримкою влади. Вчергове Олександр Турчинов змушений згадати про відсутність подальшого фінансування, адже виділене минулою владою фінансування закінчилось.

Час плине, вже закінчується перше півріччя, але обіцяні кошти для продовження ракетної програми і досі відсутні. Так само, як і відсутнє державне замовлення на серійне виробництво ракет «Вільха», «Вільха-М» та «Нептун», – зауважив Турчинов.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *