Зі святом!: Турчинов, Пашинський, Порошенко – ті, хто відродили українське ракетобудування


День ракетних військ і артилерії з недавніх пір Україна зустрічає з гордістю. Адже Україні дуже пощастило в найважчий період початку російської воєнної агресії і безпорадної на той час, ціленаправлено пограбованої Української Армії, мати на ключових державних посадах Людей, які всі сили віддали для відродження українського ракетобудування.

Тому ми щиро вітаємо з цим Днем Олександра Турчинова, Сергія Пашинського, Петра Порошенка та колективи ракетобудівних підприємств Укроборонпрому!

Перші, хто зрозумів пріоритетность ракетобудування, були саме Петро Порошенко, Олександр Турчинов та Сергій Пашинський.

Їм вдалось провести комплекс відновлювальних дій щодо ракетного потенціалу України та створити нове українське озброєння в найкоротші строки. І воно стало запорукою нашої безпеки, безпеки кожного українця і майбутніх наших громадян.

На початку російської агресії потенціал ВМСУ не дозволяв протидіяти Чорноморському флоту РФ, зокрема ймовірній наступальній операції РФ, включно з висадкою десанту на український берег, а також загрозі морської блокади.

Тепер же в України є власний протикорабельний ракетний комплекс “Нептун“. Роботи над ракетою почалися відразу у 2014 році, проте не афішувалися.

Україна пишається своїми розробками, створеними одночасно зі стримуванням російської агресії, такими, як ракетний комплекс “Вільха-М” та ін. Наша новітня українська зброя завойовує позиції на зарубіжних ринках.

Колись ми дізнаємось, як сучасна українська артилерія відроджувалась, та завдяки кому Україна стала недосяжною для підготовленої заздалегідь армії кремлівського агресора.

Всі чомусь мовчать про це. І ми, про дещо, поки промовчимо.

Але не можемо не привітати тих, хто у найскладніший період для паралізованої страхом України, мобілізували всі сили на захист українського народу.

Шановні, Петре Олексійовичу, Олександре Валентиновичу, Сергію Володимировичу! Щиро вітаємо Вас з Днем ракетних військ і артилерії! Многая літа Вам і збереженій Вами Україні!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *