В Україні запровадили виробництво екологічних пакетів з прозорим віконцем


ТОВ «КОНВІ-ПАК» запровадило новий технологічний процес виробництва пакетів з використанням екологічно чистого целюлозного паперу «Гласин».

Про це розповіли у Торгово-промисловій палаті.

Завдяки використання особливої склейки поліпропіленового віконця, ТОВ «КОНВІ-ПАК» розробило паперові пакети з паперовим віконцем, які не лише є дуже якісними та екологічно чистими, а маючи невелику щільність паперу є досить міцними у використанні, та завдяки прозорості паперу надають можливість оцінити зовнішній вид продукції не розкриваючи упаковки.

Гласин

«Розумний папір», що складається з натуральних мінералів і сполучних полімерів. Таке рішення є оптимальним поєднанням жиро-вологостійкості, як у полімерних плівок, здатності тримати форму, як у паперу, та захисних властивостей, як у фольги кашированої.

Перевагою даного виду пакетів є недорога вартість, за рахунок сировини, яка використовується, і подальша можливість вторинної переробки. Папір добре тримає надану йому форму виробленого пакету. Продукти, які зберігаються і транспортуються, залишаються довше свіжими через наявність повітрообміну.

Дані пакети відрізняються 100% екологічністю, на відміну від пакетів з вікном з плівки, а отже сертифіковані для харчової продукції. Згодом даний від продукції зможе замінити пакети вироблені з поліпропілену та поліетилену.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *