Зеленський високо оцінив найпотужніший в Україні Волинський перинатальний центр-довгобуд з 2001 року, відкритий влітку 2019 року


Як інформують на сайті ОП, під час робочої поїздки на Волинь Володимир Зеленський відвідав Волинський обласний перинатальний центр у Луцьку.

Нагадаємо:

У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ «ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР», ЯКИЙ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ ЩЕ У 2001 РОЦІ

18 липня 2019 року у Луцьку через 18 років будівництва нарешті відкрив двері Волинський обласний перинатальний центр – унікальний медичний заклад, який з впевненістю називають найпотужнішим в Україні.

  • Інвестиції – понад 228 мільйонів гривень,
  • з яких 117 – з обласного бюджету.

Центр одразу назвали “Будинком щастя”.

Перинатальний центр став базою для надання комплексу послідовних, доступних, якісних та безпечних перинатальних послуг від моменту зачаття до народження та реабілітації дітей раннього віку. Це єдиний заклад у Волинській області, де можуть надати повний обсяг допомоги дітям з малою та екстремально малою масою тіла від 500 грамів. У центрі зосереджено найсучасніше обладнання на суму понад 100 млн грн., – йдеться в повідомлення на сайті ОП.

Володимир Зеленський високо оцінив результат вкладених зусиль. Нагадаємо, Центр почав будуватись у 2001 році, і лише за останні роки будівництво було завершене, заклад отримав найновіше обладнання і влітку 2019-го розпочав свою почесну роботу.

«Цей заклад – приклад того, яким має бути кожен перинатальний центр в Україні», – зазначив Володимир Зеленський.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *