У Луцьку відкрили «Волинський обласний перинатальний центр», який почали будувати ще у 2001 році


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

У Луцьку відкрили «Волинський обласний перинатальний центр».

  • Інвестиції – понад 228 мільйонів гривень,
  • з яких 117 – з обласного бюджету.

Вартість будівництва була 138 мільйонів гривень, обладнання обійшлося в 90 мільйонів гривен, повідомляє РАЙОН.IN.UA з посиланням на відділ інформаційної політики Волинської ОДА

«Немає нічого важливішого за людське життя. Розвиток медицини та медичної інфраструктури – наш обов’язок. Нині ми бачимо сучасний та високотехнологічний заклад і важливо, що тут працюватиме 400 людей медичного персоналу. Бажаю тим, хто працюватиме тут, сил, терпіння і милосердя», – привітав присутніх в.о. голови Волинської ОДА Олександр Киричук.

Як розповіла в.о. генерального директора центру Ірина Горавська, у структурі перинатального центру є консультативне-діагностичне відділення та акушерського-гінекологічний стаціонар.

«Наш заклад третього рівня надання перинатальних послуг. Відповідає усім вимогам і будівлею, і оснащенням. Розрахований на 3 тисячі пологів в рік, на 200 відвідувань у зміну в поліклінічному відділенні. Структура закладу складається з акушерсько-гінекологічного стаціонару, поліклінічних відділень.

В стаціонарному корпусі наявні такі відділення як екстрагенітальної патології, патології вагітності, анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених та для жінок, 11 сучасних пологових залів у половому відділенні з двома акушерськими операційними, відділення післяпологове, де знаходитимуться мами з дітками і суперсучасне гінекологічне відділення. Це надія цього закладу, адже там лікуватимуть важкі форми безпліддя сучасними репродуктивними технологіями», – відзначила Ірина Горавська.

Перші пологи у перинатальному центрі прийматимуть вже у серпні цього року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *