Сучасну українську систему світлосигнального обладнання встановлять ще на двох військових аеродромах


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Новинку суто українського виробництва, яка відповідає стандартам НАТО, вже успішно використовують авіатори з Хмельниччини, Харківщини, Черкащини та Волині.

Ще два аеродроми – у найближчих планах. 
Унікальність багатоелементної системи «Фотон» у тому, що вона є значно ефективнішою, надійнішою та енергоекономнішою за радянські та російські аналоги, які використовувались до 2014-го року.

Приємно вражає і цінова політика. До прикладу, швейцарська корпорація подібне обладнання оцінює в десятки разів дорожче.
До того ж – це поки що єдина у світі система світлосигнального обладнання, що повністю виготовлена із світодіодних ламп.

На сучасному етапі технічного розвитку світлосигнальних систем «Фотон» – найперспективніший варіант, – коментує провідний спеціаліст командування Повітряних Сил Збройних Сил України Володимир Манаєнков. – Система дозволяє льотчику візуально бачити летовище на відстані понад сорок кілометрів.

Водночас комплекс є ще й досить мобільним. Особливо приємно, що це – українське обладнання і ми ні від кого не залежимо, адже всі необхідні запчастини є на місці. До того ж обладнання має гарантію 5 років, або 5 тисяч годин. До речі, на аеродромі на Хмельниччині обладнання справно працює, практично без вимкнення, вже більше трьох років.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *